Assorti kavel Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, o.a. Haags lofje, bestaande uit: soeplepel, 2 aardappellepels, roomlepel (kleine beschadiging), ontbijtvork (tanden sleets), ontbijtlepel, opdienlepel, jamlepel en botermesje ca. 586 gram