Varia » Kavel 2009
Verzameling vintage speelgoed o.a. Fuchs West-Germany en Hoop Zing Girl (hoepel beschadigd) + 4 blikken dozen, sleets + Twee antieke speelgoed oventjes, afm. 27 x 35 cm + Antieke brandertje + Vintage toaster