A.H. Gouwe (1875-1965), olieverf op doek, De woestijn, ges. r.o., afm. 47 x 89 cm, Herkomst: Rob van Rijn
Op dit kavel is vanaf € 2.400 volgrecht van toepassing, zie "Informatie", "Volgrecht".