Chinees porseleinen blauw-witte dekseldoos 17de/18de eeuw, gedecoreerd met twee figuren onder een wilg en symbolen, de doos met gestileerde ornamenten, diam. 21,5 cm, kleine randschilfers, herkomst: Sotheby's Amsterdam, 7,8 en 9 juli 2002, nr. 651