Monumentale spekstenen Chinese sculptuur (Shoushan) op houten basement (basement van latere datum), gedecoreerd met geleerden die op een steile rots staan met gebouwen onder grote bomen, de achterzijde is uitgehouwen met een gebouw tussen pijnbomen, de steen heeft een prachtige rozige/gelige tint, 19de eeuw, gesigneerd, afm. 45 x 34 cm.