Paar ivoren sculpturen, 19de eeuw, mogelijk Frankrijk, Dame met duif en Meisje met golvend haar, enkele minimale beschadigingen en de figuur met golvend haar met restauratie aan benen van een sculptuur,h. 44 cm (2x)