Hollands zilveren bestek, Van Kempen en Begeer, 2de gehalte, Haags lofje, bestaande uit: 2 opdienlepels (bakken sleets), 7 dinerlepels, 11 dinervorken (tanden sleets en 1 vork beschadigd), 1 dinervork afwijkend model, 6 ontbijtvorken (tanden sleets) en 11 ontbijtlepels (bakken sleets), ca. 1890 gram (37x)