Chinees porseleinen bord, 19de eeuw, diam. 28 cm + 2 Chinese porseleinen borden, 18de eeuw (1 x haarlijnscheur en 1 x chips) + Chinees porseleinen soepbord, 18de eeuw, min. chips (4x)