Varia » Kavel 2067
Papiermaché juwelendoos, laat 19de eeuw, mogelijk Frans, bovenzijde gedecoreerd met jachthond in kruisjessteek, incompleet (1 doosje ontbreekt), enkele beschadigingen en 1 pootje ontbreekt, afm. 13 x 28 cm.