Hollands zilveren theeschep, 2de gehalte + Hollands zilveren theeschep (steel beschadigd), 19de eeuw + Zilveren bonbonschaaltje, 800, l. 10,5 cm + Verzilverde taartschep, ca. 150 gram (4x)