Preview Kunst en antiekveiling 6-9 december

Aanvang: 6 december 2019, 9:00

Sluiting: 9 december 2019, 21:00

Hieronder kunt u reeds enkele stukken bekijken die geveild zullen worden in onze aankomende veiling. De gehele catalogus zal enkele dagen voor de aanvang van de veiling op internet te zien zijn.

Foto Omschrijving
Foto Bronzen sculptuur, Bull of Wall Street, afm. 57 x 113 cm.

Foto Twee gepolychromeerd houten putti met muziekinstrumenten, Zuid-Duitsland, 18de eeuw, h. ca. 41 cm (2x)

Foto Corneille (1922-2010), beschilderd ei, gesigneerd, gedat. '99, Herkomst: Jaski Art Gallery

Foto G.M.E. Bellefroid (1893-1971), Beschilderd tegelplateau, Figuren, ges. l.o., afm. 29,5 x 22,5 cm.

Foto Gepolychromeerd houten onderdeel van een mummiemasker, waarschijnlijk laatste periode, l. 17 cm.

Foto

Foto Miao huwelijkskroon, China, begin 20e eeuw.

Foto Bronzen schildpad, afm. 12 x 25 cm.

Foto Jachtluipaard van keramiek, restauratie, afm. 85 x 40 x 30 cm + Jachtluipaard welp van keramiek, beschadeging oor, afm. 16 x 27 cm.

Foto Tinnen art nouveau kan voor bisschopswijn op onderschaal, Urania, Holland, h. kan. 32 cm en l. blad 50 cm (2x)

Foto Peter Ghyczy Garden Egg Chair, sleets, h. 70 cm.

Foto Design 'Wassily stoel', naar een ontwerp van Marcel Breuer, ca. 50 jaar oud, gebruiks- en ouderdomssporen, afm. 73 x 79 x 69 cm.

Foto Franz Gailliard (1861-1932), olieverf op doek, Dame met rozen, ges. l.o, afm. 70 x 54 cm.

Foto Igor Tcholaria (1959), olieverf op doek, ges. r.o, afm. 38 x 46 cm, herkomst Robinsons Art Gallery.

Foto C. Schermer (1824-1915), aquarel, Paard bij de hoefsmid, ges. r.o., afm. 29 x 40 cm.

Foto Zes boeken, Buffon, Oeuvres Completes, voorzien van grafisch werk (6x)

Foto Henriëtte Ronner-Knip (1821-1909), olieverf op paneel, Twee honden en picknickmand, ges. l.o., afm. 44 x 36 cm.

Foto Engelse eikenhouten ladenkast op opstand, 18de eeuw, beschadigingen aan voet, afm. 116 x 79,5 x 50 cm.

Foto Ivoren corpus, 17e-18e eeuw, minimale beschadigingen, h. 22 cm.

Foto Engels flintlock pistool, Ketland & Co., London, l. 36 cm.