Informatie over naverkoop (aftersale)

Hieronder staan de beschikbare kavels:

Varia

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs
1626 Foto Jan Wagenaar, Vaderlandsche Historie vervattende de geschiedenisse der Vereenigde Nederlanden, Johannes Allart, Amsterdam 1790, ouderdomssporen, enkele losse kaarten (o.a. van Isaac Tirion) (20x)

€200,00 €400,00
1636 Foto J. van Vondel, Palamedes en Hekeldichten, Pieter Braakman, Amersfoort, 1736, nieuwe kaft

€60,00 €100,00
1781 Foto Franse houten spellendoos met vier houders voor chips, gedecoreerd met transferprints, 19de eeuw, deksel zit los, afm. 13 x 20 cm.

€30,00 €50,00
1818 Foto Karakterpop, Kämmerer & Reinhoudt, l. 33 cm.

€40,00 €100,00
1823 Foto Collectie munten en bankbiljetten

€100,00 €200,00
1840 Foto Drie vioolstokken, 1 gemerkt 'R. Davi', veel gebruikssporen (3x)

€100,00 €200,00
1845 Foto Albasten vijzel, diam. 30 cm, h. 12 cm, min. chipjes en stamper (2x)

€60,00 €120,00
1846 Foto Twee houten 'vlooienvallen', waarschijnlijk vervaardigd door krijgsgevangenen in de 19de/20ste eeuw, 1 ei sluit moeilijk, l. 8 en 6 cm (2x)

€100,00 €200,00
1856 Foto London/Birmingham, Webley & Scott, Ltd, bronzen seinpistool, l. 25 cm.

€180,00 €300,00
1862 Foto 25 Edison muziek wasrollen, meerdere papieren labels ontbreken (25x)

€200,00 €400,00
1863 Foto Contaflex camera, Zeiss Ikon

€100,00 €200,00
1869 Foto Beschilderde houten Russische pop, als champagehouder te gebruiken, h. 39 cm + Russisch boek over iconen (2x)

€100,00 €200,00
1873 Foto Dame Jeanne in ijzeren korf, h. 71 cm, diam. ca. 56 cm.

€60,00 €100,00
1892 Foto Albasten tabakspot, 18de/19de eeuw, chips en restauratie deksel, h. 19 cm + Houten tabakspot, 19de eeuw, chips, h. 14 cm (2x)

€60,00 €120,00