Informatie over naverkoop (aftersale)

Hieronder staan de beschikbare kavels:

Religieuze Kunst

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs
1669 Foto Gesculpteerde paarlemoeren pelgrimsschelp, Jeruzalem, 19de eeuw, Nativiteitsvoorstelling, afm. 15 x 15 cm.

€200,00 €400,00
1670 Foto Tweedelige tafelcrucifix, belijmd met schildpadschild en zwartgelakt hout, Zuidelijke Nederlanden 1794-1830 (kleine zilverkeur 'boomtak'op achterzijde basementapplicatie), datering ca. 1821, gecontourneerd basement staand op vier bolpootjes met aan de voorzijde een zilveren applique met tak- en strikmotief, een ovaal medaillon waarbinnen een gegoten deels gedreven en geciseleerde voorstelling 'heilige met stola'met een zilververgulde plaat als achtergrond, achterzijde basement bestemd als relikwieruimte met dubbelscharnier en haaksluiting, achterzijde plaquette voorzien van licht onduidelijke krasgravure 'Pater Delahay 1821', Latijns kruis gemonteerd met zilveren INRI plaquette en een met gegoten, deels gedreven en geciseleerde zilveren Corpus Christi, zilverdelen alleen gemerkt op achterzijde basementplaquette, afm. basement 21,5 x 19 x 16 cm, afm. kruis 46 x 23,5 x 1,5 cm.

€800,00 €1.500,00