Informatie over naverkoop (aftersale)

Hieronder staan de beschikbare kavels:

Schilderkunst en Grafiek

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs
1007 Foto Mixed media platenboek van Vittorio Fava (1948), in fluwelen bewerkte boekomslag, afm. 42 x 34 cm + Platenboek van Vittorio Fava (1948), gemengde techniek, gesigneerd, 2005 + Honderd jaar oude muziekrol in doos, door Vittorio Fava (1948) van tekeningen en een gedicht voorzien (3x)

€100,00 €300,00
1152 Foto A. Jancsek (1907-1985), olieverf op board, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 60 x 44 cm, Herkomst: Pieter Breughel Kunsthandel BV, Amsterdam

€200,00 €400,00
1157 Foto Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Kip, afm. 78 x 107 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp'

€300,00 €500,00
1159 Foto Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. m.o., afm. 63 x 72 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp', licht verkleurd, scheurtje boven in papier

€140,00 €280,00
1162 Foto Alph. Winters (1906-2000), gemengde techniek, De champetter, ges. r.o., gedat. '95, afm. 40,5 x 27 cm.

€60,00 €130,00
1163 Foto Marga Brey, pasteltekening, Naakte torso, ges. r.o., gedat. '75, afm. 64 x 29 cm.

€30,00 €80,00
1166 Foto Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Dansende figuur, ges. l.o., afm. 63 x 34 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp', zuurvlekken

€140,00 €280,00
1167 Foto Anton Heijboer (1924-2005), acrylverf (?) op doek, Kip, afm. 70 x 50 cm., Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp'

€200,00 €400,00
1173 Foto G. Eggen (1921-2000), linosnede, Dansend paar, ges. r.o., 21-25, golvend papier (waterschade), gedat. '81, afm. 40 x 30 cm.

€40,00 €100,00
1174 Foto A.E. Chaplin, 2 aquarellen, Zeilboten en Waterpartij met molen, ges. r.o., afm. 22,5 x 37,5 cm en 22 x 37,5 cm + John Shepperd, aquarel, Watervogels aan het water, ges. r.o., afm. 26 x 35 cm (3x)

€200,00 €400,00
1177 Foto Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. m.o., afm. 61 x 72 cm, zuurvlekjes, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp'

€200,00 €400,00
1178 Foto Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Figuur in cirkel, ges. m.o., afm. 62 x 72 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp'

€200,00 €400,00
1179 Foto Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Haan, afm. 78 x 60 cm, ges. m.o., Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp'

€300,00 €500,00
1182 Foto Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. m.o., gedat. '78, afm. 80 x 107 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp'

€300,00 €500,00
1184 Foto W.H. Thönissen (1940), olieverf op doek, Abstracte compositie, ges. m.r., gedat. '98, afm. 70 x 80 cm.

€700,00 €1.200,00
1188 Foto Gemengde techniek, San Gimignano, gemonogrammeerd achterzijde 'CRO', 2004, afm. 108 x 108 cm.

€100,00 €200,00
1189 Foto Gemengde techniek, San Gimignano, gemonogrammeerd achterzijde 'CRO', 2004, afm. 108 x 102 cm.

€100,00 €200,00
1190 Foto Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek op doek, Abstracte compositie, afm. 82 x 110 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp'

€400,00 €1.000,00
1193 Foto Theo Lenssen (1962), olieverf op doek, Zonder titel, gesigneerd achterzijde, afm. 60x 71 cm.

€200,00 €400,00
1194 Foto Jan Martens (1943), acrylverf op doek, Het moet bedekt worden, gesigneerd achterzijde, afm. 80 x 70 cm.

€200,00 €400,00
1195 Foto W.H. Thönissen (1940), olieverf op doek, Langs het water, ges. r.o., gedat. '80, oude onzichtbare restauratie, afm. 101 x 130 cm.

€800,00 €1.500,00
1197 Foto Jiri Rericha (1951), olieverf op board, Even de haren wassen,. ges. r.b., gedat. '96, afm. 122 x 135 cm.

€200,00 €400,00
1198 Foto Kahu Scott, wax embossed laser print & enamel, Arawa Wakamanu, ges. r.o., 1/5, afm. 54 x 38 cm.

€100,00 €200,00
1204 Foto Theo Lenssen (1962), olieverf op doek, Aan de waterkant, ges. achterzijde, afm. 65 x 65 cm.

€200,00 €400,00
1205 Foto H.C. Jonas (1878-1944), gemengde techniek, Ontwerp/Carton voor een glasraam met aanwijzingen voor de glazenier in potlood, Sint Veronica, ges. l.o., afm. 130 x 88 cm en 127 x 76 cm (2x)

€600,00 €1.200,00
1207 Foto Kahu Scott, wax embossed laser print & enamel, Return to sender/ Walk the Proud land, ges. r.o., 1/7, afm. 57 x 37 cm.

€100,00 €200,00
1208 Foto Jiri Rericha (1951), olieverf op doek, Super, ges. r.o., 1990, afm. 70 x 85 cm.

€100,00 €200,00
1209 Foto Renfre, ets, Vliegende jassen, ges. r.o., gedat. '70, 3/10, afm. 34 x 40 cm, zuurvlekjes

€30,00 €60,00
1211 Foto Frank Lengvenius (1952), litho, Abstracte compositie, ges. r.o., 45/85 ,afm. 50 x 60 cm.

€30,00 €60,00
1212 Foto Hans Truijen (1928-2005), gemengde techniek, Carnaval, ges. l.o., gedat. '67, afm. 6 x 55 cm.

€200,00 €400,00
1214 Foto Jos Caelen (1938), gemengde techniek, Naakt, ges. r.o., afm. 54 x 57 cm.

€200,00 €400,00
1215 Foto Jos Caelen (1938), gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 49 x 64 cm.

€200,00 €400,00
1220 Foto Beschilderd schildpadschild doosje, tekst 'Livrons la guerre aux inconstans', 19de eeuw, diam. 6,5 cm, min. beschadiging, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens

€200,00 €400,00
1222 Foto G. Eggen (1921-2000), linosnede, Figuur, ges. r.o., gedat. '90, 26/100, afm. 60 x 40 cm + Zeefdruk van Hubert Levigne (2x)

€40,00 €100,00
1227 Foto J. Baekelandt, gemengde techniek, Figuren, ges. r.o., afm. 54 x 70 cm.

€120,00 €200,00
1229 Foto Paul Daenen (1924-1995), gemengde techniek, Naakte dame, ges. l.o., afm. 45 x 31 cm.

€100,00 €200,00
1230 Foto Mogelijk Emile Wauters, aquarel, Poortwachter, gemon. r.o., enkele zuurvlekjes, afm. 41 x 23 cm.

€160,00 €300,00
1237 Foto T. Robinson, aquarel, Luxeschip 'Thames', ges. l.o., verkleurd, afm. 25 x 37 cm.

€100,00 €200,00
1241 Foto Tilly Moes (1899-1979), olieverf op triplex, Stilleven met rozen, ges. l.o., afm. 34 x 52 cm.

€200,00 €400,00
1251 Foto J.S.H. Kever (1854-1922), marouflé, Boerderij te Laren, ges. l.o. , afm. 29 x 39 cm.

€200,00 €400,00
1257 Foto August von Wille (1829-1887), olieverf op doek, Hoog bezoek in het klooster, ges. l.o., 1876, afm. 102 x 79 cm.

€5.000,00 €8.000,00
1258 Foto A. Verleur (1876-1953), marouflé, Koeien in een weiland, ges. l.o., afm. 24 X 34 cm.

€200,00 €400,00
1260 Foto Mogelijk Willem de Zwart, olieverf op schilderskarton, gemon. r.o., afm. 20 x 28 cm.

€100,00 €200,00
1266 Foto Alfred Prehn, marouflé, Hoenderhof, ges. r.o., enkele retouches, afm. 67 x 53 cm.

€400,00 €800,00
1267 Foto Olieverf op doek, Portret van Thomas More en Hendrik VIII (persiflage naar werken van Hans Holbein), minimaal craquelé, afm. 52 x 59 cm.

€200,00 €400,00
1273 Foto Leon Leclaire, olieverf op paneel, 19de eeuw, Man gezeten op bierton, ges. l.o., afm. 35 x 25,5 cm.

€200,00 €400,00
1278 Foto Louis Heymans (1890-1977), olieverf op doek, Stilleven met haringen, ges. l.o., gedat. '39, afm. 44 x 60 cm.

€400,00 €800,00
1290 Foto H. Schoonbrood (1898-1972), olieverf op triplex, Stilleven, ges. r.o., afm. 60 x 43 cm.

€60,00 €120,00
1294 Foto Aquarel, Dorp in de Alpen, ges. r.o., minimale zuurvlekken, afm. 22 x 32 cm.

€50,00 €100,00
1295 Foto Twee marouflé's, Sint Maria Magdalena en Sint Pieter, 19de eeuw, afm. 8 x 10 cm (2x)

€200,00 €400,00
1297 Foto Mogelijk Jos Postmes, gemengde techniek, Liggend naakt, afm. 29 x 56 cm.

€100,00 €200,00
1298 Foto Twee boeken: Cartoons from Punch, 1906, gebruiksporen + Boek met ontwerpen voor ijzerwerk, Proprieté J.G. Buckens (Belgische beeldhouwer), boekomslag beschadigd (2x)

€100,00 €200,00
1301 Foto Mogelijk Albert Roeloefs, gemengde techniek, Portret van Tjieke (vrouw van Albert Roelofs), tekst in rechter benedenhoek, afm. 59 x 43 cm, Herkomst: uit studiemap van Albert Roelofs, ooit aangekocht op een veiling

€300,00 €500,00
1308 Foto Olieverf op doek, Landschap, ges. r.o. 'Henriette Loffen', afm. 109 x 83 cm.

€200,00 €400,00
1310 Foto Hendrik Kever (1854-1922), marouflé, Meisje in gedachten verzonden, ges. r.o., afm. 34 x 29 cm.

€300,00 €500,00
1312 Foto Jacob Hendrik Geerlings (1859-1939), potloodtekening, Indonesische dame, ges. r.o., afm. 32 x 23 cm.

€200,00 €400,00
1319 Foto A.J. van Prooyen (1834-1898), olieverf op paneel, Landschap met koeien, ges. r.o., afm. 15 x 28 cm.

€300,00 €500,00
1321 Foto Jan Montijn (1924-2015), ets, Abstracte compositie, ges. r.o., 32/35, 1978, afm. 57 x 37 cm.

€200,00 €400,00
1331 Foto Vincent de Waleffe (1959), foto van de rommelmarkt te Luik, ges. r.o., afm. 23 x 34 cm, Herkomst: Galerie Wolfs

€50,00 €150,00
1332 Foto Philip Driessen, Foto van Maastrichts beeldhouwer Cor van Noorden, blinddruk in de foto, Herkomst: Galerie Wolfs, afm. 36 x 25 cm.

€60,00 €150,00
1334 Foto Herman Wijler (1950), foto, Compositie, ges. r.o en label achterzijde passe-partout, afm. 28 x 35 cm.

€40,00 €100,00
1341 Foto Lucy Philippen (1973), zeefdruk, Mont Blanc, eigen druk, 2/3, gedat. '84, ges. r.o., afm. 23 x 39 cm.

€30,00 €60,00
1351 Foto Gemengde techniek, Landschap met schilder, ges. l.o., gedat. '80, afm. 33 x 38 cm.

€60,00 €120,00
1352 Foto Potloodtekening, Zaanse en Limburgse molen, 19de/20ste eeuw, afm. 19 x 26 cm.

€30,00 €60,00
1372 Foto Herman van den Bosch, inkttekening en gemengde techniek, Twee ontwerpen voor 'Toen er werkelijk geen een bus beschikbaar was voor de toeristen rondritten', beide gesigneerd en gedateerd '52, afm. 41,5 x 56 cm (2x)

€100,00 €200,00
1373 Foto Gerard J. Bos (1825-1898), olieverf op doek, Landschap met Brabantse hoeve, ges. r.o., 1907, afm. 44 x 59 cm.

€300,00 €500,00
1449 Foto Majo Majisme (1956), olieverf op paneel, Les volutes du plaisir, ges. r.o., afm. 28 x 38 cm.

€160,00 €300,00