Informatie over naverkoop (aftersale)

Hieronder staan de beschikbare kavels:

Juwelen

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs
503 Foto Vergulde dames zakhorloge, met Romeinse cijferring, ca. 9,8 gram, defect opwindmechanisme, merk: Aero

€60,00 €120,00
571 Foto Geëmailleerd zakhorloge, Wilders, Londen, 19de eeuw, in verzilverde horlogekast met verzilverde chatelaine

€300,00 €600,00
581 Foto Geelgouden choker, 18 krt, l. 46 cm, ca. 41,6 gram

€1.500,00 €3.000,00
584 Foto Clarita Filcer, amethist met zilveren collier, gemonogrammeerd, l. 45 cm.

€100,00 €200,00
585 Foto Clarita Filcer (?), zilveren slavenarmband, met geelgouden panter, afm. 6 x 5 cm, ca. 47,60 gram

€200,00 €400,00
590 Foto Witgouden art deco horloge, 18 krt, bezet met diamanten en saffieren, stoffen bandje en onedele sluiting

€300,00 €500,00
591 Foto Witgouden ring, 14 krt, bezet met 19 briljant geslepen diamanten, ringmaat 16, ca. 5 gram

€900,00 €1.200,00
597 Foto Heren- en dameshorloge, Balmain, quartz (2x)

€100,00 €200,00
602 Foto Drie fancy brown cushion shaped diamanten, tot. ca. 1,30 crt, met AIG certificaat

€400,00 €800,00
604 Foto 5 modehorloges, diverse merken o.a Prisma, Delma, Certina (5x)

€30,00 €60,00
608 Foto Geelgouden ring, 20 krt, bezet met steen, ringmaat 16, ca. 4,4 gram

€400,00 €800,00
612 Foto 187 natural fancy briljant geslepen diamantjes, tot. ca. 5,28 crt, VS2-I2, met Gem Report Antwerp (187x)

€1.000,00 €2.000,00
615 Foto Koralen collier, met geelgouden slot, 14 krt, l. 45 cm + Koralen armband met geelgoud, 14 krt + Koralen met geelgouden oorstekers, 18 krt (3x)

€160,00 €300,00
625 Foto Rosé gouden ring, 18 krt, Al Coro, bezet met rookkwarts, ringmaat 16 1/4, herkomst: Eddy Heleven, ca. 11,6 gram

€800,00 €1.200,00
636 Foto Geelgouden Bvlgari collier, bezet met topaas, peridot, toermalijn, amethist, 5 briljant geslepen diamanten (tot. ca. 25 crt) en parels, l. 42 cm, l. hanger 7 cm, met originele doos en aankoopbewijs

€2.000,00 €4.000,00
637 Foto Witgouden ring, 18 krt, bezet met 3 briljant geslepen diamanten, ringmaat 17, ca. 10,1 gram

€400,00 €600,00
658 Foto Guess smartwatch, staal, diam. 46 mm, batterij leeg

€50,00 €100,00
668 Foto Festina herenhorloge, quartz, ref. F 16855, diam. 42 mm.

€50,00 €100,00
700 Foto Geelgouden broche/hanger, 14 krt, in de vorm van een fleur-de-lys, brokaat-motief, waarschijnlijk Vourakis (Griekenland), deze kan aan de choker gehangen worden indien gewenst, afm. 8 x 6 cm, ca. 23,4 gram

€800,00 €1.200,00
740 Foto Tweerijig granaten collier, met 14 krt antiek geelgouden slot, l. 35 cm.

€60,00 €120,00
741 Foto Rosé gouden damesring, 14 krt, bezet met onyx, ringmaat 19, sleets + Geelgouden hanger, 14 krt, bezet met granaat, ca. 5,3 gram (2x)

€100,00 €160,00
749 Foto Geelgouden choker, 18 krt, gedecoreerd met C-vormige blaadjes, brokaat-motief, waarschijnlijk Vourakis (Griekenland), gemerkt, l. 50 cm, ca. 88 gram

€3.000,00 €6.000,00