Informatie over naverkoop (aftersale)

Hieronder staan de beschikbare kavels:

Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs
2 Foto Verbronsde keramische buste van een dame, gesigneerd achterzijde 'Geert Kunen', h. 35 cm.

€40,00 €100,00
316 Foto Drie tegels: Fragment van een Romeinse tegel, gevonden achter het kerkje van Asselt in 1980, ca. 20 mm dik, 1ste-2de eeuw n. Chr. + Fragment van een tegel met bruin loodglazuur, waarschijnlijk 14de/15de eeuw, gevonden bij de opgraving bij de Stoneleigh Abbey in november 1909, afm. 12 x 12 cm + Wapentegel, midden 16de eeuw, het schild is verdeeld in 16 ruiten gedeeld door een keper, in de hoeken beneden ieder een klavertje vier met steel, resten van bruin loodglazuur, Frankrijk, afm. 12,7 x 12,6 cm (3x)

€60,00 €120,00
322 Foto Vier tegels: Man met een stok, hoekmotief: ossenkop, 1640-1660, afm. 12,8 x 12,7 cm, min. chips + Man met een mand, hoekmotief: ossenkop, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm + Edelman op de rug gezien, hoekmotief: Franse lelie, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Edelman, 17de eeuw, hoekmotief: voluut, afm. 13 x 13 cm, min. chips (4x)

€100,00 €200,00
325 Foto Drie tegels: Kandelabertegel met springende tijger, 1620-1650, hoekmotief: lelie, enkele beschadigingen, afm. 13 x 13 cm + Kandelabertegel met haas, 1620-1650, hoekmotief: lelie, hoek beschadigd, afm. 13 x 13 cm + Tegel met rennende haas op grondje, 1620-1650, hoekmotief: Franse lelie, afm. 12,8 x 12,8 cm, randschilfers (3x)

€200,00 €400,00
328 Foto Vier tegels: Kandelabertegel met jager met speer, hoekmotief: lelie, ca. 1620, afm. 13,5 x 13,5 cm, minimale beschadigingen + Kandelabertegel met man die zijn geweer aan het richten is, hoekmotief: lelie, ca. 1620, afm. 13,5 x 13,5 cm, minimale beschadigingen + Tegel met soldaat met musket, 17de eeuw, hoekmotief: voluut, afm. 13 x 13 cm, min. beschadigingen + Tegel met soldaat met lans, 17de eeuw, hoekmotief: voluut, afm. 13 x 13 cm, min. beschadigingen (4x)

€200,00 €400,00
330 Foto Vier tegels: Tegel met een musketier met de musket over de schouder, in de linkerhand de gaffel, 1630-1650, hoekmotief: wingerdblad, accoladeomlijsting, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Tegel met bedelaar, 17de eeuw, accoladeomlijsting, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Tegel met Oosters soldaat, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm, enkele restauraties + Tegel met haakbusschutter, 1625-1650, hoekfiguur: ossenkop, afm. 13 x 13 cm, min. chips (4x)

€300,00 €500,00
331 Foto Vier tegels: Kandelabertegel met een eekhoorn op grondje, 1620-1650, hoekmotief: lelie, achterzijde rechts afgeschuind, afm. 12,8 x 12,8 cm, min. chips + Diertegel, bever in accolade, hoekfiguur: vleugelblad, 1625-1650, afm. 12,8 x 12,8 cm, min. chips + Tegel met leeuwin op grondje, 1640-1670, hoekmotief: ossenkop, min. chips en restauratie + Kandelabertegel met liggende os, 1620-1650, hoekmotief: lelie, afm. 13 x 13 cm (4x)

€300,00 €500,00
335 Foto Drie tegels: Musketier, met het laden van de musket, hoekmotief: voluut, 1625-1650, min. chips, afm. 12,8 x 12,8 cm + Tegel met kruisboogschutter, 1640-1660, hoekfiguur: kleine ossenkop, afm. 12,8 x 12,8 cm, min. chips + Musketier met geschouderd geweer, 1645-1670, hoekmotief: spin, randrestauraties, afm. 12,8 x 12,8 cm (3x)

€200,00 €400,00
340 Foto Negen tegels o.a. Bloemvaastegels, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm + Drietulptegel in accolade, ca. 1640, afm. 13 x 13 cm, allen met minimale chips (9x)

€200,00 €400,00
349 Foto Tegel met Turkse trompetter te paard, hoekmotief: bijtje, ca. 1900, afm. 13 x 13 cm + Vier tegels met ruitermotief, 20ste eeuw, afm. 15 x 15 cm (5x)

€100,00 €200,00
351 Foto Zeven tegels met bloemen en vogels, 17de eeuw, o.a. Tegel met hop, decoratie gemaakt naar ets van Adriaen Collart (serie: Avium Vivae Icones), 1620-1640, gevloeid glazuurd, afm. 12,8 x 12,8 cm, min. beschadigingen + Tegel met Funcia, hoekmotief: Franse lelie, glazuur een beetje gevloeid, afm. 12,5 x 12,5 cm, alle tegels met min. chips (7x)

€200,00 €400,00
352 Foto 11 witjes en 2 ornamenttegels, 18de eeuw, allen met chips en enkele met minimale beschadigingen (13x)

€100,00 €200,00
354 Foto Vier tegels: Appelvink, zittend op een appel, 1640-1660, hoekmotief: ossenkop, afm. 12,7 x 12,6 cm, min. chips + Putter (?) zittend op een plantenstengel, hoekmotief: ossenkop, 1640-1660, min. chips, afm. 12,7 x 12,7 cm + Tegel met Chinees tafereel in dubbele cirkel in accolade met meanderhoeken, 1625-1650, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Moderne polychrome tegel met vogel, 20ste eeuw, afm. 13 x 13 cm (4x)

€100,00 €200,00
357 Foto Elf tegels, 17de, 18de eeuw (1 tegel 20ste eeuws) o.a. Boer met paardenkar, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Landschapje met dubbel gesprenkelde achtkant, afm. 13 x 13 cm, schilfers (11x)

€200,00 €400,00
359 Foto Assorti lot tegels, 18de-20ste eeuw, diverse conditie (ca. 46x)

€200,00 €400,00
362 Foto Steengoed kan, Siegburg, 16de/17de eeuw, decoratie aan de hals, handvat gerestaureerd, h. 25 cm, chips + 2 boeken omtrent steengoed (3x)

€200,00 €400,00
364 Foto Bedrukt porseleinen bord met een motief van Franz Marc, Goebel, 01/1000, afm. 26 x 32 cm.

€40,00 €100,00
369 Foto Limoges borden, ontwerp: J.L. Coquet, 'Prelude', minimale gebruikssporen (8x)

€200,00 €400,00
378 Foto Delfts aardewerken dekselvaas, 18de eeuw, deksel beschadigd, chips, h. 28 cm.

€60,00 €120,00
391 Foto Porseleinen vaas, Royal Dux, ontwerp van Václav Šerák, h. 24 cm.

€60,00 €120,00
445 Foto Geglazuurde chamotte sculptuur, Dansend paar, h. 37 cm.

€30,00 €60,00
446 Foto Richard Price, glazen vaas, gesigneerd, h. 49 cm.

€500,00 €1.000,00
447 Foto Gepersonaliseerd Makkum bord, Friesland, diam. 44 cm.

€60,00 €120,00
451 Foto Dinerservies van Villeroy & Boch, Wild-Rose, bestaande uit: 6 dinerborden, 7 ontbijtborden, botervloot, 2 vierkante schalen, etagère, 2 dekschalen, soepterrine, koffiepot, theepot, suikerpot, melkkan, diepe kom, 6 eierdopjes, 2 theekoppen, 2 tassen en 3 schotels, 6 kopjes en 6 schoteltjes, 6 papschalen, kandelaar en vaas

€200,00 €400,00
468 Foto Kristallen bowlcoupe met bowllepel en negen bowlkopjes (11x)

€60,00 €150,00
477 Foto Keramische vaas, Petri, Tegelen, chips standring, h. 45 cm.

€60,00 €120,00
500 Foto Polychroom aardewerken model van een baby in een wieg, Delft (?), 18de/19de eeuw, enkele mottenbeten, afm. 13 x 14 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens

€600,00 €1.200,00