Informatie over naverkoop (aftersale)

Hieronder staan de beschikbare kavels:

Zilver

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs
78 Foto Twee antieke zilveren, 835, beugeltassen, l. 10 x 13 cm (2x)

€100,00 €200,00
79 Foto Kristallen schaal op zilveren, 835, voet, verzwaard, chips, h. 9 cm + Glazen likeurglaasje op Hollands zilveren voet,, met inscriptie, h. 7 cm (2x)

€50,00 €100,00
82 Foto Hollands zilveren tabaksdoos omgevormd tot lepeldoosje met hengsel, 2de gehalte, mogelijk van J. Kuilenburg, Schoonhoven (1837-1844), ca. 190 gram, afm. 14 x 8 cm.

€200,00 €400,00
84 Foto Hollands zilveren met kristallen inktstel, 2de gehalte, op zilveren met houten voet, Van Kempen, 19de eeuw, deuken standring, min. chips, h. 13 cm.

€220,00 €440,00
85 Foto Kristallen fruitschaal op Hollands zilveren voet, 2de gehalte, 19de eeuw, deels verzwaard, beschadigingen aan het kristal, h. 19 cm, diam. 32 cm.

€300,00 €600,00
89 Foto Hollands zilveren theeschep, 2de gehalte + Hollands zilveren theeschep (steel beschadigd), 19de eeuw + Zilveren bonbonschaaltje, 800, l. 10,5 cm + Verzilverde taartschep, ca. 150 gram (4x)

€60,00 €100,00
94 Foto 6 Hollands zilveren koffielepels, roomlepel, zoutschepje en theeschep, allen 2de gehalte, ca. 65 gram

€50,00 €120,00
96 Foto Hollands zilveren koffiepot op brander, 2de gehalte, Leeuwarden, 1842, deukjes in de koffiepot, gezwart houten brander op ivoren bolpootjes, h. 40 cm.

€800,00 €1.500,00
102 Foto Frans en Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, diverse jaarletters 19de eeuw, bestaande uit: 18 dinerlepels, 18 dinervorken, 7 dessertlepels, 8 ontbijtvorken, 5 koffielepels, 2 opdienlepels en vleesvork, ca. 3457 gram, diverse modellen, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (59x)

€2.000,00 €4.000,00
103 Foto Hollands zilveren komfoor op stenen basement, 18de eeuw, diam. 13 cm + Hollands zilveren dinerlepel, 18de eeuw, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (2x)

€300,00 €500,00
104 Foto Hollands zilveren soeplepel, 2de gehalte, rondfilet, Van Kempen, jaarletter C = 1887, ca. 195 gram, l. 27 cm.

€100,00 €200,00
108 Foto Zilveren kaartjeshouder, sterling (925), afm. 11 x 8 cm, ca. 176 gram

€160,00 €300,00
116 Foto Bijbel met lederen band met 2 Hollands zilveren sloten, 18de eeuw

€200,00 €400,00
117 Foto Beugeltas met fraai zilveren beugel en ketting, Cornelis Kuipers, Schoonhoven, 1777

€300,00 €600,00
126 Foto 10 Hollands zilveren koffielepeltjes, 2de gehalte, met ajour steeltje en klimopblaadje, 1922, ca. 47 gram (10x)

€40,00 €80,00
129 Foto Hollands zilveren specerijhouder met blauw glazen binnenbakje, 2de gehalte, glas met chip, h. 7 cm + 6 Hollands zilveren bloemenlepeltjes, 2de gehalte + Duits zilveren zoutlepeltje, 800, sleets, ca. 92 gram (8x)

€100,00 €200,00
136 Foto Djokja zilveren koffie- en theeservies, beneden wettelijk gehalte, bestaande uit: koffiepot, theepot, suikerpot, melkkan, theezeef, lepelvaasje, 12 lepeltjes en dienblad, 1 verzilverd lepeltje, ca. 3782 gram

€2.000,00 €4.000,00
137 Foto 2 zilveren miniaturen: blaker, 835 en maatbeker, Hollands 2de gehalte, ca. 34 gram (2x)

€100,00 €200,00
140 Foto Hollands zilveren bonbonschaaltje met blauw glazen binnenbak, 2de gehalte, poten licht verbogen, grote chip glas, afm. 7,5 x 17 cm, ca. 129 gram

€100,00 €200,00
146 Foto Mogelijk Duits zilveren houder, beneden wettelijk gehalte, vroeg 19de eeuw, gedecoreerd met sfinxen, guirlandes van latere datum, met originele glazen vaas, h. 17 cm, diam. 13 cm, ca. 190 gram

€300,00 €500,00
199 Foto Ajour bewerkte fruitschep, o.a. gedecoreerd met vogel, ca. 97 gram, gedateerd met inscriptie '38

€200,00 €400,00
232 Foto Djokja zilveren schaal op pootjes, BWG, afm. 35 x 25,5 cm, ca. 657 gram

€300,00 €500,00
237 Foto Engels zilveren cabaret, Sheffield, 925, jaarletter M = 1929/30, Thos. Bradburry & Sons, diam. 36 cm, ca. 1275 gram

€700,00 €1.200,00
243 Foto Engels zilveren bonbonschaaltje, Chester, 925, minimale deuk in bodem, afm. 18,5 x 11,5 cm, ca. 78 gram

€50,00 €100,00
298 Foto Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, Van Kempen, bestaande uit: 6 dinervorken, 6 dinerlepels, 6 ontbijtvorken, 6 ontbijtlepels, 2 botermesjes, zuurvorkje en sauslepel, 1 vork sleets, ca. 1450 gram

€900,00 €1.200,00
300 Foto Duits zilveren bestek, 800, bestaande uit: viscouvert, 6 vismessen- en vorken, 7 dinermessen, 12 dinerlepels, 12 dessertlepels, 11 dinervorken, 2 vleesvorken, 5 diverse opdienlepels (toegevoegd 2 verzilverde koffielepels), gewicht zonder messen ca. 2380 gram

€1.000,00 €2.000,00