Informatie over naverkoop (aftersale)

Hieronder staan de beschikbare kavels:

Sculpturen

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs
3 Foto Christina Biessels, bronzen sculptuur, Naakte dame, gemon. 'CB', 4/7, afm. 22 x 36 cm.

€1.000,00 €2.000,00
5 Foto Eikenhouten sculptuur, Johannes de Doper, mogelijk Noord Frankrijk, 17de/18de eeuw, h. 156 cm, Herkomst: Atelier Jos Postmes

€2.000,00 €4.000,00
12 Foto Bronzen sculptuur op houten basement, De smid, ongesigneerd, h. 8,5 cm.

€50,00 €100,00
14 Foto Vol stenen sculptuur van Moeder met kind, h. 90 cm, diam. ca. 48 cm.

€200,00 €400,00
15 Foto Charlotte van Pallandt (1898-1997), bronzen sculptuur op stenen basement, Staande naakte vrouw, basement niet origineel, afm. 20 x 14 cm.

€700,00 €1.500,00
34 Foto Vincenzo Aurisicchio (1855-1926), La Fortuna, sculptuur, gesigneerd, h. 20 cm.

€200,00 €400,00
45 Foto Gebronzeerde buste op stenen basement, Portret van een dame, niet gesigneerd, h. 40 cm, h. basement 13 cm, enkele chips basement

€200,00 €400,00
68 Foto Les Deux Garçons, bronzen sculptuur, Voor Hanssen Footcare, oplage van 75 stuks, h. 13 cm.

€400,00 €600,00