Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September 2021 » Schilderkunst en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten, Religieuze Kunst, Koper, tin en andere metalen, Varia, Modeaccessoires en Pennen, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 88 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 Alle
Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1253 Image Acrylverf op paneel, Dame met schaakstuk, ges. l.o., gedat. '76, afm. 38 x 28 cm, Herkomst: Marx en Marx €190 Verkocht
1254 Image Crit Rousseau (1941), gemengde techniek, Processie in de Wolfstraat, ges. r.o., 2020, afm. 22 x 21 cm. €220 Verkocht
1256 Image Joseph van Lil (1826-1906), olieverf op paneel, Vrome biddende dame, ges. r.o., 1874, afm. 72 x 53 cm. €280 Verkocht
1259 Image Olieverf op doek, Kleurrijke figuren, ges. r.o., afm. 24 x 18 cm. €220 Verkocht
1261 Image Paule Nolens (1924), olieverf op doek, Havengezicht, ges. r.o., afm. 59 x 49 cm. €340 Verkocht
1262 Image P. Wilhelmus (1926-2003), aquarel, Maastricht, ges. r.o., afm. 25 x 38 cm. €320 Verkocht
1264 Image Acrylverf op paneel, Dame, ges. l.o., gedat. '85, afm. 23,5 x 27 cm, Herkomst: Marx en Marx €130 Verkocht
1265 Image Jos Postmes (1896-1934), olieverf op triplex, Pietà, atelierstempel, afm. 32 x 26 cm. €60 Verkocht
1268 Image Olieverf op doek (bedoekt), 18de/19de eeuw, Monnik in contemplatie bij de Corpus Christi, matige conditie, afm. 63 x 52 cm. €300 Verkocht
1269 Image H. Dijkman (1877-1918), olieverf op doek, Stilleven met bloemkool, ges. l.o., afm. 58 x 68 cm. €120 Verkocht
1270 Image Edmond Sijben de Maroye (1876-1970), olieverf op triplex, Hooischoven, ges. r.o., afm. 30 x 37 cm. €70 Verkocht
1274 Image Emmanuel van der Ven (1866-1944), olieverf op doek (bedoekt), Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 36 x 42 cm. €80 Verkocht
1275 Image P. Schoenmakers (1919), olieverf op schilderskarton, Zicht op Maastricht, ges. r.o., afm. 50 x 37 cm. €160 Verkocht
1276 Image Zes boeken met samengebonden uitgaves van 'The Studio Magazine', o.a. 1912 en 1914, gebruikssporen en enkele kleine beschadigingen (6x) €100 Verkocht
1277 Image H. Jelinger (1895-1961), olieverf op doek, Zicht op Maastricht, ges. r.o., afm. 50 x 60 cm. €420 Verkocht
1279 Image Vlaamse school (in de trant van David Vinckboons), olieverf op paneel, 17de eeuw, Landschap met zegenende Christus en apostelen, geparketteerd, afm. 73 x 64 cm. €1.200 Verkocht
1280 Image Harry Lips (1918-1979), olieverf op board, Vossenjacht, ges. r.o., afm. 23 x 28 cm. €320 Verkocht
1283 Image Paul Daenen (1924-1995), olieverf op doek, Vrouw met zomerhoed, ges. r.o., afm. 28,5 x 33 cm. €110 Verkocht
1286 Image Jos Postmes (1896-1934), olieverf op doek (bedoekt), Man met hoed, ges. l.o., afm. 52 x 35 cm, tentoongesteld in het Spaans Gouvernement 'Gezicht van Maastricht', 1995 €280 Verkocht
1287 Image The Bells and other poems by Edgar Allen Poe, illustrated by Edmund Dulac, gebruiksporen €80 Verkocht
1288 Image Olieverf op doek (bedoekt), De Maagd Maria en het Christuskind, 18de eeuw, slechte conditie, afm. 54 x 45 cm. €80 Verkocht
1289 Image Olieverf op doek, Moeder met kind, slechte conditie, afm. 50 x 40 cm. €90 Verkocht
1291 Image Harry Lips (1918-1979), gouache, Landschap, ges. r.o., afm. 40 x 30 cm. €150 Verkocht
1296 Image A. Wijns, olieverf op doek (bedoekt), Vastelavond, ges. l.o., afm. 49 x 38 cm. €240 Verkocht
1300 Image Franz Müller (1843-1929), olieverf op paneel, Huilende engel, ges. l.b., enkele retouches, afm. 31 x 24 cm. €180 Verkocht
1302 Image G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op triplex, Arabier, ges. r.o., afm. 24 x 15 cm. €200 Verkocht
1306 Image Jacobus Johannes Doeser (1884-1970), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 80 x 92 cm. €140 Verkocht
1307 Image Vlad Karas, olieverf op doek, Moeder met kind, ges. r.o., 1997, afm. 50 x 61 cm. €120 Verkocht
1309 Image Geo Poggenbroek (1853-1903), olieverf op doek, Eendjes aan het water, ges. r.o., afm. 10 x 14 cm. €180 Verkocht
1311 Image Jan Knikker Jr. (1911-1990), olieverf op doek, Zicht op Amsterdam, ges. r.o., afm. 22,5 x 16,5 cm. €130 Verkocht
1316 Image Herman van den Bosch, diverse technieken en afmetingen, o.a. ontwerpen voor interieurs en reclame (ca. 30x) €60 Verkocht
1320 Image G. Grassère (1915-1993), gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '91, afm. 37 x 30 cm. €180 Verkocht
1327 Image Mogelijk H. Koekkoek Jr, olieverf op paneel, Zeilschepen, gemon. l.o., paneel gebroken en gerestaureerd, afm. 19 x 29 cm. €380 Verkocht
1328 Image Paul Daenen (1924-1995), olieverf op board, De Maasbrug, ges. r.o., afm. 37 x 53 cm. €130 Verkocht
1329 Image Louis van der Beesen (1938), olieverf op doek, Meisje met paardenbloem, ges. r.o., afm. 78 x 98 cm. €400 Verkocht
1330 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Atelierhoekje van Charles Eyck, ges. r.o., afm. 118 x 99 cm. €2.700 Verkocht
1338 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op board, Winterlandschap, ges. l.o., afm. 43 x 50 cm. €750 Verkocht
1339 Image Russische kunstenaar, olieverf op doek, Moeder met kind, ges. l.o., afm. 53 x 64 cm. €240 Verkocht
1340 Image Marouflé, Pitti Madonna naar Raphael, 19de eeuw, afm. 50 x 42 cm. €170 Verkocht
1349 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Dorpsgezicht, ges. l.o., afm. 11 x 19 cm. €300 Verkocht
1350 Image Twee litho's, Inka-Kakadus en Quesal, 19de eeuw, afm. 20 x 15 cm (2x) €130 Verkocht
1360 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Zicht op een kasteeltje, ges. l.o., gedat. '78, afm. 23 x 25 cm. €900 Verkocht
1361 Image Ets, Figuren, min. waterschade l.o., afm. 18 x 11 cm. €100 Verkocht
1374 Image Simone Theelen, olieverf op doek, Moeder met kind, ges. r.o., afm. 151 x 50 cm. €280 Verkocht

Pagina Vorige 1 2 Alle