Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September 2021 » Schilderkunst en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten, Religieuze Kunst, Koper, tin en andere metalen, Varia, Modeaccessoires en Pennen, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 88 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Pagina 1 2 Alle
Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1151 Image Hugo Polderman (1886-1977), olieverf op doek, Zicht op Amersfoort, ges. l.o., afm. 89 x 69 cm. €220 Verkocht
1153 Image Corneille (1922-2010), gemengde techniek, Naakte dame, met tekst 'Piediripa Italia', gedat. '95, ges. l.b, afm. 17 x 23 cm, Herkomst: Notarishuis Arnhem €700 Verkocht
1156 Image Anton Heijboer (1924-2005), olieverf op doek, Kip, ges. m.o., afm. 93 x 100 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp' €700 Verkocht
1158 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Zicht op Gronsveld, ges. l.o., afm. 48 x 64 cm. €420 Verkocht
1160 Image Werner Pantki, acrylverf op doek, The cities, things that matter the most, ges. achterzijde, afm. 80 x 80 cm. €60 Verkocht
1161 Image Werner Pantki, acrylverf op doek, Abstracte compositie, Earth Cry Heaven Smile, ges. achterzijde, afm. 80 x 80 cm. €80 Verkocht
1164 Image Lucebert (1924-1994), gemengde techniek, Vrolijke bende, ges. r.o., 2 IV '67, afm. 18 x 28 cm. €700 Verkocht
1169 Image J. Roosenburg-Goudriaan (1913-1996), olieverf op doek, Stilleven, ges. r.o., afm. 49 x 63 cm. €500 Verkocht
1170 Image Corneille (1922-2010), litho, Figuur en vogel, ges. r.o., gedat. '92, 22/200, afm. 55 x 65 cm + ingelijste druk naar Corneille (2x) €240 Verkocht
1171 Image Karel Appel (1921-2006), houtsnede, Clown met slang, 5/20, ges. r.o., afm. 75 x 55 cm. €1.900 Verkocht
1172 Image Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Twee bruiden aan een tafel, ges. m.o., afm. 30 x 43 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp', enkele golven in papier €80 Verkocht
1175 Image Andrei Zadorine (1960), olieverf op doek, Grootvader met kind, ges. r.o., afm. 49 x 39 cm, Herkomst: certificaat van Aggie Hendrikx €280 Verkocht
1176 Image G. Bocché, olieverf op board, Stilleven met portret van Rogier van der Weyden, ges. r.o., afm. 49 x 39 cm. €280 Verkocht
1180 Image Charles Eyck (1897-1983), houtskooltekening, Fontijn van de vier rivieren, Piazza Navona Rome, ges. l.b., afm. €220 Verkocht
1181 Image Anton Heijboer (1924-2005), olieverf op doek, Dikke dame, ges. m.o., afm. 80 x 60 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp' €80 Verkocht
1183 Image Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Twee bruiden, ges. m.o., afm. 78 x 107 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp' €300 Verkocht
1186 Image Andrei Zadorine (1960), olieverf op doek, Meisje met droomschip, ges. r.o., afm. 49 x 39 cm, Herkomst: certificaat van Aggie Hendrikx €320 Verkocht
1187 Image Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Kip, ges. m.o., afm. 110 x 80 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp' €280 Verkocht
1191 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, The Flying Dutchman, ges. l.o. en aan de achterzijde, schade verfoppervlak, afm. 155 x 198 cm. €850 Verkocht
1192 Image Theo Lenssen (1962), olieverf op doek, Soft Rubble, ges. achterzijde, afm. 55 x 55 cm. €120 Verkocht
1196 Image Jiri Rericha (1951), olieverf op doek, Vrouw met groene neus, ges. r.o. 1990, afm. 65 x 55 cm. €80 Verkocht
1199 Image Sjoerd Bakker (1943), drie ets-aquatinten, allen gesigneerd, diverse maten (3x) €60 Verkocht
1200 Image Hans Bellmer (1902-1975), ets, Surreële compositie, ges. r.o., 134/150, afm. 33 x 29 cm. €150 Verkocht
1201 Image Frank Deckwitz, zeefdruk op zilverkarton, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 70 x 50 cm + Roel Abram, zeefdruk op perspex, Abstracte compositie, ges. l.o., afm. 66 x 46 cm (2x) €60 Verkocht
1202 Image Leonor Fini (1908-1998), drie etsen, diverse maten en voorstellingen, allen gesigneerd + M. van der Heijden, ets-aquatint, Schuitbarende omhelzing, 7/8, ges. r.o. + Kees Spermon, zeefdruk. Conversation piece yellow (5x) €60 Verkocht
1206 Image Portretminiatuur op papier, Mannenportret, 18de eeuw, afm. 4 x 4 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €160 Verkocht
1210 Image Portretminiatuur op papier, Damesportret, gesigneerd 'Girard 1880', diam. 5,5 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €160 Verkocht
1213 Image K. Paschkewitz, olieverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.b., gedat. '68, afm. 50 x 53 cm. €100 Verkocht
1216 Image A. Coomans (1855-1896), olieverf op paneel, Landschap met schaapjes, ges. r.o., 19de eeuw, afm. 17 x 25 cm. €300 Verkocht
1217 Image Willem Hofhuizen (1915-1986), gemengde techniek, Zingende engelen, ges. r.o., afm. 15 x 10,5 cm. €220 Verkocht
1218 Image Mieke Robben, olieverf op doek, Liggende dame, ges. achterzijde en gemon. l.o., afm. 50 x 100 cm. €120 Verkocht
1221 Image Leonor Fini (1908-1998), gemengde techniek, Minaressen, ges. r.o., afm. 28 x 26 cm. €160 Verkocht
1223 Image Kopergravure, Belegeringe en de overwinninge der Stercke stadt Maastricht, 18de eeuw, afm. 28 x 36 cm. €90 Verkocht
1224 Image Antoon Markus (1870-1955), olieverf op doek, Landschap, ges. l.o., 1909, afm. 24 x 36 cm. €120 Verkocht
1225 Image Frits van der Zander (1947), olieverf op doek, Liège 35, afm. 100 x 89 cm. €180 Verkocht
1226 Image Frits van der Zander (1947), olieverf op doek, Liège 37, afm. 80 x 60 cm. €180 Verkocht
1228 Image Paul Daenen (1924-1995), olieverf op spaanplaat, ges. l.o., Portret van een meisje, afm. 18 x 13 cm. €90 Verkocht
1231 Image Kees Graaf (1930), olieverf op board, Liggend figuur, ges. r.b. en op de achterzijde, afm. 63 x 121 cm. €125 Verkocht
1232 Image G. Eberhard (1879-1949), olieverf op board, Hoeve met kippen, ges. l.o., afm. 79 x 79 cm. €80 Verkocht
1233 Image George D. Callow (1822-1878), olieverf op doek, Vissers op het strand, ges. l.o. (handtekening later aangezet), enkele retouches, afm. 30 x 56 cm. €130 Verkocht
1234 Image William Anslow Thornley (1847-1907), olieverf op doek, Sunset on Eastbourne, gemon. achterzijde, craquelé, min. beschadigingen, afm. 20 x 40 cm. €160 Verkocht
1235 Image Twee schilderijen met schepen, 20ste eeuw: olieverf op schilderskarton, afm. 30 x 51 cm + Olieverf op paneel, afm. 35 x 31 cm (2x) €140 Verkocht
1236 Image Charles Euphrasie Kuwasseg (1838-1904), olieverf op paneel, Linkeroever te Antwerpen, ges. l.o., afm. 22 x 41 cm. €480 Verkocht
1239 Image Paul Daenen (1924-1995), olieverf op triplex (achterzijde met marqueteriedecoratie), Zicht op Maastricht, ges. r.o., afm. 39 x 45 cm, in originele lijst €220 Verkocht
1240 Image Lucien Frank (1857-1920), olieverf op doek, Vue sûr un Canal, Possible à Bruges, ges. r.o., afm. 38 x 31 cm. €480 Verkocht
1243 Image Twee zeefdrukken van R. Levigne (1938): Harmonie achter 't tentzeil, 9/25, 1989 en De muzikant en 't bestuur van de Koninklijke Harmonie van Maastricht, 14/25, 1989, afm. 39 x 40 cm (2x) €90 Verkocht
1244 Image Twee marouflés naar Jan van Eyck: Zelfportret met rode tulband, afm. 23 x 18 cm en Leal Souvenir, afm. 31 x 18 cm (2x) €480 Verkocht
1245 Image Olieverf op doek, Kopie naar de Marie Magdalena van P.P. Rubens, afm. 27 x 38 cm. €80 Verkocht
1246 Image Frans Kops (1873-1951), olieverf op doek, Leuvensche vluchteling, ges. l.b., 1914, afm. 123 x 80 cm. €650 Verkocht
1250 Image Paule Nolens (1924), olieverf op jute, Meisjesportret, afm. 38 x 28 cm, Herkomst: Kunstgalerij Den Peroun, Maaseik €180 Verkocht
1253 Image Acrylverf op paneel, Dame met schaakstuk, ges. l.o., gedat. '76, afm. 38 x 28 cm, Herkomst: Marx en Marx €190 Verkocht
1254 Image Crit Rousseau (1941), gemengde techniek, Processie in de Wolfstraat, ges. r.o., 2020, afm. 22 x 21 cm. €220 Verkocht
1256 Image Joseph van Lil (1826-1906), olieverf op paneel, Vrome biddende dame, ges. r.o., 1874, afm. 72 x 53 cm. €280 Verkocht
1259 Image Olieverf op doek, Kleurrijke figuren, ges. r.o., afm. 24 x 18 cm. €220 Verkocht
1261 Image Paule Nolens (1924), olieverf op doek, Havengezicht, ges. r.o., afm. 59 x 49 cm. €340 Verkocht
1262 Image P. Wilhelmus (1926-2003), aquarel, Maastricht, ges. r.o., afm. 25 x 38 cm. €320 Verkocht
1264 Image Acrylverf op paneel, Dame, ges. l.o., gedat. '85, afm. 23,5 x 27 cm, Herkomst: Marx en Marx €130 Verkocht
1265 Image Jos Postmes (1896-1934), olieverf op triplex, Pietà, atelierstempel, afm. 32 x 26 cm. €60 Verkocht
1268 Image Olieverf op doek (bedoekt), 18de/19de eeuw, Monnik in contemplatie bij de Corpus Christi, matige conditie, afm. 63 x 52 cm. €300 Verkocht
1269 Image H. Dijkman (1877-1918), olieverf op doek, Stilleven met bloemkool, ges. l.o., afm. 58 x 68 cm. €120 Verkocht
1270 Image Edmond Sijben de Maroye (1876-1970), olieverf op triplex, Hooischoven, ges. r.o., afm. 30 x 37 cm. €70 Verkocht
1274 Image Emmanuel van der Ven (1866-1944), olieverf op doek (bedoekt), Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 36 x 42 cm. €80 Verkocht
1275 Image P. Schoenmakers (1919), olieverf op schilderskarton, Zicht op Maastricht, ges. r.o., afm. 50 x 37 cm. €160 Verkocht
1276 Image Zes boeken met samengebonden uitgaves van 'The Studio Magazine', o.a. 1912 en 1914, gebruikssporen en enkele kleine beschadigingen (6x) €100 Verkocht
1277 Image H. Jelinger (1895-1961), olieverf op doek, Zicht op Maastricht, ges. r.o., afm. 50 x 60 cm. €420 Verkocht
1279 Image Vlaamse school (in de trant van David Vinckboons), olieverf op paneel, 17de eeuw, Landschap met zegenende Christus en apostelen, geparketteerd, afm. 73 x 64 cm. €1.200 Verkocht
1280 Image Harry Lips (1918-1979), olieverf op board, Vossenjacht, ges. r.o., afm. 23 x 28 cm. €320 Verkocht
1283 Image Paul Daenen (1924-1995), olieverf op doek, Vrouw met zomerhoed, ges. r.o., afm. 28,5 x 33 cm. €110 Verkocht
1286 Image Jos Postmes (1896-1934), olieverf op doek (bedoekt), Man met hoed, ges. l.o., afm. 52 x 35 cm, tentoongesteld in het Spaans Gouvernement 'Gezicht van Maastricht', 1995 €280 Verkocht
1287 Image The Bells and other poems by Edgar Allen Poe, illustrated by Edmund Dulac, gebruiksporen €80 Verkocht
1288 Image Olieverf op doek (bedoekt), De Maagd Maria en het Christuskind, 18de eeuw, slechte conditie, afm. 54 x 45 cm. €80 Verkocht
1289 Image Olieverf op doek, Moeder met kind, slechte conditie, afm. 50 x 40 cm. €90 Verkocht
1291 Image Harry Lips (1918-1979), gouache, Landschap, ges. r.o., afm. 40 x 30 cm. €150 Verkocht
1296 Image A. Wijns, olieverf op doek (bedoekt), Vastelavond, ges. l.o., afm. 49 x 38 cm. €240 Verkocht
1300 Image Franz Müller (1843-1929), olieverf op paneel, Huilende engel, ges. l.b., enkele retouches, afm. 31 x 24 cm. €180 Verkocht
1302 Image G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op triplex, Arabier, ges. r.o., afm. 24 x 15 cm. €200 Verkocht
1306 Image Jacobus Johannes Doeser (1884-1970), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 80 x 92 cm. €140 Verkocht
1307 Image Vlad Karas, olieverf op doek, Moeder met kind, ges. r.o., 1997, afm. 50 x 61 cm. €120 Verkocht
1309 Image Geo Poggenbroek (1853-1903), olieverf op doek, Eendjes aan het water, ges. r.o., afm. 10 x 14 cm. €180 Verkocht
1311 Image Jan Knikker Jr. (1911-1990), olieverf op doek, Zicht op Amsterdam, ges. r.o., afm. 22,5 x 16,5 cm. €130 Verkocht
1316 Image Herman van den Bosch, diverse technieken en afmetingen, o.a. ontwerpen voor interieurs en reclame (ca. 30x) €60 Verkocht
1320 Image G. Grassère (1915-1993), gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '91, afm. 37 x 30 cm. €180 Verkocht
1327 Image Mogelijk H. Koekkoek Jr, olieverf op paneel, Zeilschepen, gemon. l.o., paneel gebroken en gerestaureerd, afm. 19 x 29 cm. €380 Verkocht
1328 Image Paul Daenen (1924-1995), olieverf op board, De Maasbrug, ges. r.o., afm. 37 x 53 cm. €130 Verkocht
1329 Image Louis van der Beesen (1938), olieverf op doek, Meisje met paardenbloem, ges. r.o., afm. 78 x 98 cm. €400 Verkocht
1330 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Atelierhoekje van Charles Eyck, ges. r.o., afm. 118 x 99 cm. €2.700 Verkocht
1338 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op board, Winterlandschap, ges. l.o., afm. 43 x 50 cm. €750 Verkocht
1339 Image Russische kunstenaar, olieverf op doek, Moeder met kind, ges. l.o., afm. 53 x 64 cm. €240 Verkocht
1340 Image Marouflé, Pitti Madonna naar Raphael, 19de eeuw, afm. 50 x 42 cm. €170 Verkocht
1349 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Dorpsgezicht, ges. l.o., afm. 11 x 19 cm. €300 Verkocht
1350 Image Twee litho's, Inka-Kakadus en Quesal, 19de eeuw, afm. 20 x 15 cm (2x) €130 Verkocht
1360 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Zicht op een kasteeltje, ges. l.o., gedat. '78, afm. 23 x 25 cm. €900 Verkocht
1361 Image Ets, Figuren, min. waterschade l.o., afm. 18 x 11 cm. €100 Verkocht
1374 Image Simone Theelen, olieverf op doek, Moeder met kind, ges. r.o., afm. 151 x 50 cm. €280 Verkocht

Pagina 1 2 Alle