Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September 2021 » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels, Juwelen, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten, Religieuze Kunst, Koper, tin en andere metalen, Varia, Modeaccessoires en Pennen, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 58 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 Alle
Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
985 Image Drie porseleinen bordjes, Tek Sing Cargo, 19de eeuw, diam. 17,5 cm, randschilfers + Oosterse porseleinen kom, 19de eeuw, gedecoreerd met garnalen, diam. 14 cm (4x) €140 Verkocht
990 Image Drie beschilderde Afrikaanse houten sculpturen: man, vrouw en priester, h. 31-38, basement priester gelijmd + Beschilderde Afrikaanse man in maatpak, h. 78 cm (4x) €70 Verkocht
991 Image Houten toekan, deels gepolychromeerd (laat deels los) en belijmd met stof, h. 102 cm. €60 Verkocht
992 Image Monumentaal vogel-beeld, Indonesië, enkele beschadigingen, afm. 147 x 110 cm. €130 Verkocht
995 Image Japanse bronzen kwartel, reukdoos, 19de/20ste eeuw, h. 13,5 cm. €120 Verkocht
999 Image Chinese gepolychromeerd houten staande Bodhisattva (Guanyin), Ming-stijl maar waarschijnlijk van latere datum, 1 vinger ontbreekt, ouderdomssporen, inclusief stoffen muts met borduursel, h. 120 cm. €200 Verkocht
1000 Image Afrikaans houten vlindermasker/vlindersculptuur, afm. 110 x 47 cm. €60 Verkocht
1008 Image Kawanabe Kyosai (1831-1889), erotische houtsnede, merk in prent, afm. 10 x 14 cm. €190 Verkocht
1053 Image Stenen Boeddhahoofd, h. 28 cm. €80 Verkocht
1064 Image Stenen Boeddhahoofd, h. 39 cm. €160 Verkocht
1074 Image Griekse amphoriskos (parfumflesje), mogelijk Hellenistische periode, gebroken en gerestaureerd, l. 17 cm. €380 Verkocht

Pagina Vorige 1 2 Alle