Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen,

Er zijn 54 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1995 Image Paul Huf (1924-2002), foto uit het boek 'Kijken met de ogen van Vincent van Gogh', Tuinen, ges. r.o., gedat. '88, afm. 16 x 24 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1996 Image Paul Huf (1924-2002), foto uit het boek 'Kijken met de ogen van Vincent van Gogh', Treinspoor, ges. r.o., gedat. '89, afm. 16 x 24 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2340 Image Paar studiolampen: met twee statieven Studio Flash Light, DGS110-220 met lichtverdeler (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2416 Image Vier fotoboeken met foto's en postkaarten van beroemde schepen o.a. S.S.Vaterland, S.S.Imperator, S.S.Bremen, S.S.Europa, S.S.Cap Ancona en Passat zeilschip Preusen, eerste helft 20ste eeuw (ca. 1100X) € 500 € 900 € 0 Opgehouden

Pagina Vorige 1 2 Alle