Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart 2019 » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 103 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
178 Image Verzilverd dienblad, afm. 57 x 38 cm. € 30 € 60 € 70 Verkocht
179 Image Collectie zilver, diverse gehalte, enkele met restauraties (17x) € 40 € 100 € 50 Verkocht
183 Image Hollands zilveren rechthoekig Empire dienblad, 1ste gehalte, met kabelrand in de opstaande gebogen rand, twee gebogen gladde grepen met geribd tussendeel, Amsterdam, jaarletter U = 1829, Wed. H. Stellingwerf, afm. 37 x 49,4 x 59,7 cm, min. deukje, ca. 2300 gram € 1.800 € 3.000 € 1.500 Verkocht
184 Image Twee verzilverde beugeltasjes, 1 tasje alpaca, 1 tas zonder hengsel (2x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
185 Image Zilveren druivenschaar aan onedele ketting € 30 € 60 € 50 Verkocht
186 Image 10 diverse zilveren zoutstrooiers, sterling, gebruikssporen (10x) € 50 € 100 € 70 Verkocht
190 Image Frans zilveren mokkaset, 19de/20ste eeuw, bestaande uit mokkapot, suikerpot en melkkan, ca. 430 gram (3x) € 60 € 120 € 260 Verkocht
191 Image Paar zilveren kandelaars, sterling (ZI herkeurd), deukjes, h. 30 cm, ca. 666 gram (2x) € 200 € 400 € 500 Verkocht
192 Image Deels zilveren paardenmes in houder van roggenvel, 18de/19de eeuw, sleets, l. 19 cm. € 60 € 120 € 190 Verkocht
197 Image Engels zilveren onderbord met parelrand, Londen, 925, diam. 24,5 cm, ca. 558 gram € 100 € 200 € 170 Verkocht
198 Image Zilveren pennendoosje, 835, 19de eeuw, ca. 84 gram, l. 16,5 cm. € 40 € 100 € 80 Verkocht
199 Image 10 Hollands zilveren cakevorkjes, 2de gehalte + Hollands zilveren theeschepje, 2de gehalte (11x) € 30 € 60 € 30 Verkocht
204 Image Duits zilveren bord met monogram, 19de eeuw, 900, diam. 18 cm, ca. 162 gram € 30 € 60 € 60 Verkocht
205 Image Glazen schaal met Hollands zilveren hengsel, 2de gehalte, diam. 14 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
206 Image Paar zilveren kandelaars, 925, 19de eeuw, h. 37 cm (2x) € 1.000 € 2.000 € 800 Verkocht
211 Image Hollands zilveren broodmand op pootjes, 2de gehalte, Van Kempen, afm. 16 x 38 x 25 cm, ca. 912 gram € 700 € 1.500 € 650 Verkocht
212 Image Zilveren schaal, 835, afm. 23,5 x 19,5 cm, ca. 320 gram € 100 € 200 € 110 Verkocht
214 Image 2 Hollands zilveren cocktaillepels, 2de gehalte + 6 Hollands zilveren Biedermeier koffielepels, 2de gehalte, 19de eeuw, gebruikssporen, ca. 80 gram (8x) € 40 € 100 € 40 Verkocht
215 Image Engels zilveren specerijenset, 925, 2 met blauw glazen bakje, ca. 122 gram (3x) € 50 € 100 € 50 Verkocht
216 Image 2 Hollands zilveren zoutstrooiers, 2de gehalte, ca. 75 gram (2x) € 40 € 100 € 30 Verkocht
218 Image Assorti kavel zilver, 800 gehalte, bestaande uit: 2 opdienlepels, vergulde binnenzijde + 3 vleesvorken + taartschep + schep, ca. 312 gram (7x) € 80 € 150 € 80 Verkocht
219 Image Zilveren koffieservies, 800, bestaande uit koffiepot, melkkan, suikerpot en dienblad, ca. 973 gram (4x) € 300 € 600 € 360 Verkocht
221 Image 36-delig Christofle bestek, bestaande uit: 12 dinermessen, dinervorken en dinerlepels (36x) € 100 € 200 € 180 Verkocht
222 Image Verzilverd Robbe & Berking bestek, deels in bestekkoffer, grotendeels voor acht personen (ca. 96x) € 300 € 1.000 € 420 Verkocht
223 Image Twee geslepen glazen bakjes met Engels zilveren deksel, 925 (2x) € 30 € 60 € 60 Verkocht
225 Image Verzilverd dienblad op pootjes, afm. 56 x 33,5 cm + 2 verzilverde taartscheppen (3x) € 60 € 100 € 50 Verkocht
226 Image 12 Hollands zilveren koffielepeltjes, 2de gehalte, gedecoreerd met Philips voorwerpen, in cassette, gelimiteerde oplage (12x) € 120 € 240 € 0 Opgehouden
228 Image 58-delig verzilverd bestek, Keltum, bestaande uit: 6 dinerlepels/vorken/messen, 6 ontbijtvorken/messen/lepels, sauslepel, slacouvert, vleesvork, aardappelschep, groentelepel, rijstlepel (?), taartschep, 8 cakevorkjes en 6 koffielepels (58x) € 80 € 140 € 110 Verkocht
229 Image Zilveren fotolijstje met kroon, 925, afm. 24 x 15 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
232 Image Zilveren vijfarmige kandelaar, David Aubert, 925 (ZI herkeurd), verzwaard, h. 42 cm. € 200 € 400 € 340 Verkocht
235 Image Zilveren specerijenhouder, Frankrijk, 19de/20ste eeuw, ca. 622 gram met twee karafjes, 2 zoutvaatjes en 1 potje met Engels zilveren deksel, chip rand zoutvaatje, l. 40 cm. € 100 € 200 € 150 Verkocht
236 Image 3 Hollands zilveren apostellepeltjes en 5 apostelvorkjes, 2de gehalte, ca. 111 gram (8x) € 40 € 100 € 40 Verkocht
240 Image Portugees zilveren koffie- en theeservies, 833, bestaande uit koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot en dienblad, ca. 8855 gram (5x) € 3.000 € 6.000 € 2.800 Verkocht
242 Image 3 flessenstoppen met zilveren montuur + 2 flessenstoppen + Hollands zilveren vingerdoekring, 2de gehalte (6x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
243 Image 13 Hollands zilveren Biedermeier lepeltjes, 2de gehalte, ca. 108 gram (13x) € 50 € 100 € 50 Verkocht
353 Image Hollands zilveren lepeldoosje, 19de eeuw, gebruiks- en ouderdomssporen, ca. 138 gram € 80 € 150 € 90 Verkocht
354 Image Vierkant zilveren schaaltje, 835, ca. 202 gram, afm. 18 x 18 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
355 Image Zilveren beugeltasje, 800, l. 15 cm, ca. 185 gram € 50 € 100 € 40 Verkocht
356 Image Zilveren beugeltas met stof, met Oud-Hollandse voorstelling, l. 16 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
360 Image Zilveren hengselmandje, 835, h. 14 cm. € 80 € 160 € 0 Opgehouden
361 Image Zilveren hengselschaaltje met blauw glazen binnenbakje, 835 (ZII herkeur), h. 12 cm. € 60 € 120 € 50 Verkocht
362 Image Rond zilveren fotolijstje, 800, diam. 11,5 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
363 Image Hollands zilveren fotolijstje, 2de gehalte, afm. 19,5 x 14,5 cm. € 60 € 140 € 70 Verkocht
367 Image 2 Thaise zilveren dienbladen, 835, afm. 20 x 15 cm, ca. 330 gram (2x) € 100 € 200 € 100 Verkocht
368 Image Sterling zilveren pennenhouder met pen in de vorm van een ganzenveer (2x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
369 Image 2 sterling zilveren fotolijstjes, afm. 13 x 9 cm/ 15 x 10 cm (2x) € 100 € 200 € 70 Verkocht
375 Image Engels zilveren poedersuikerstrooier, Birmingham, 925, 1928, ca. 178 gram, deukjes € 100 € 200 € 0 Opgehouden
376 Image Hollands zilveren fotolijstje, 2de gehalte, afm. 13 x 10 cm en Zilveren fotolijstje, afm. 10,5 x 7,5 cm (2x) € 60 € 100 € 50 Verkocht
377 Image Zilveren fotolijstje, 835, afm. 14,5 x 10 cm + Engels zilveren asbak, 925 en Zilveren art deco bel, 900 (3x) € 40 € 100 € 60 Verkocht
380 Image Engels zilveren cabaret, Sheffield, 925, op klauwbolpoten, diam. 41 cm, ca. 1560 gram € 800 € 1.200 € 650 Verkocht