Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart 2019 » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 103 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
192 Image Deels zilveren paardenmes in houder van roggenvel, 18de/19de eeuw, sleets, l. 19 cm. € 60 € 120   Verkocht
197 Image Engels zilveren onderbord met parelrand, Londen, 925, diam. 24,5 cm, ca. 558 gram € 100 € 200   Verkocht
198 Image Zilveren pennendoosje, 835, 19de eeuw, ca. 84 gram, l. 16,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
199 Image 10 Hollands zilveren cakevorkjes, 2de gehalte + Hollands zilveren theeschepje, 2de gehalte (11x) € 30 € 60   Verkocht
204 Image Duits zilveren bord met monogram, 19de eeuw, 900, diam. 18 cm, ca. 162 gram € 30 € 60   Verkocht
205 Image Glazen schaal met Hollands zilveren hengsel, 2de gehalte, diam. 14 cm. € 30 € 60   Verkocht
206 Image Paar zilveren kandelaars, 925, 19de eeuw, h. 37 cm (2x) € 1.000 € 2.000   Verkocht
211 Image Hollands zilveren broodmand op pootjes, 2de gehalte, Van Kempen, afm. 16 x 38 x 25 cm, ca. 912 gram € 700 € 1.500   Verkocht
212 Image Zilveren schaal, 835, afm. 23,5 x 19,5 cm, ca. 320 gram € 100 € 200   Verkocht
214 Image 2 Hollands zilveren cocktaillepels, 2de gehalte + 6 Hollands zilveren Biedermeier koffielepels, 2de gehalte, 19de eeuw, gebruikssporen, ca. 80 gram (8x) € 40 € 100   Verkocht
215 Image Engels zilveren specerijenset, 925, 2 met blauw glazen bakje, ca. 122 gram (3x) € 50 € 100   Verkocht
216 Image 2 Hollands zilveren zoutstrooiers, 2de gehalte, ca. 75 gram (2x) € 40 € 100   Verkocht
218 Image Assorti kavel zilver, 800 gehalte, bestaande uit: 2 opdienlepels, vergulde binnenzijde + 3 vleesvorken + taartschep + schep, ca. 312 gram (7x) € 80 € 150   Verkocht
219 Image Zilveren koffieservies, 800, bestaande uit koffiepot, melkkan, suikerpot en dienblad, ca. 973 gram (4x) € 300 € 600   Verkocht
221 Image 36-delig Christofle bestek, bestaande uit: 12 dinermessen, dinervorken en dinerlepels (36x) € 100 € 200   Verkocht
222 Image Verzilverd Robbe & Berking bestek, deels in bestekkoffer, grotendeels voor acht personen (ca. 96x) € 300 € 1.000   Verkocht
223 Image Twee geslepen glazen bakjes met Engels zilveren deksel, 925 (2x) € 30 € 60   Verkocht
225 Image Verzilverd dienblad op pootjes, afm. 56 x 33,5 cm + 2 verzilverde taartscheppen (3x) € 60 € 100   Verkocht
228 Image 58-delig verzilverd bestek, Keltum, bestaande uit: 6 dinerlepels/vorken/messen, 6 ontbijtvorken/messen/lepels, sauslepel, slacouvert, vleesvork, aardappelschep, groentelepel, rijstlepel (?), taartschep, 8 cakevorkjes en 6 koffielepels (58x) € 80 € 140   Verkocht
229 Image Zilveren fotolijstje met kroon, 925, afm. 24 x 15 cm. € 100 € 200   Verkocht
232 Image Zilveren vijfarmige kandelaar, David Aubert, 925 (ZI herkeurd), verzwaard, h. 42 cm. € 200 € 400   Verkocht
235 Image Zilveren specerijenhouder, Frankrijk, 19de/20ste eeuw, ca. 622 gram met twee karafjes, 2 zoutvaatjes en 1 potje met Engels zilveren deksel, chip rand zoutvaatje, l. 40 cm. € 100 € 200   Verkocht
236 Image 3 Hollands zilveren apostellepeltjes en 5 apostelvorkjes, 2de gehalte, ca. 111 gram (8x) € 40 € 100   Verkocht
240 Image Portugees zilveren koffie- en theeservies, 833, bestaande uit koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot en dienblad, ca. 8855 gram (5x) € 3.000 € 6.000   Verkocht
242 Image 3 flessenstoppen met zilveren montuur + 2 flessenstoppen + Hollands zilveren vingerdoekring, 2de gehalte (6x) € 30 € 60   Verkocht
243 Image 13 Hollands zilveren Biedermeier lepeltjes, 2de gehalte, ca. 108 gram (13x) € 50 € 100   Verkocht
353 Image Hollands zilveren lepeldoosje, 19de eeuw, gebruiks- en ouderdomssporen, ca. 138 gram € 80 € 150   Verkocht
354 Image Vierkant zilveren schaaltje, 835, ca. 202 gram, afm. 18 x 18 cm. € 100 € 200   Verkocht
355 Image Zilveren beugeltasje, 800, l. 15 cm, ca. 185 gram € 50 € 100   Verkocht
361 Image Zilveren hengselschaaltje met blauw glazen binnenbakje, 835 (ZII herkeur), h. 12 cm. € 60 € 120   Verkocht
362 Image Rond zilveren fotolijstje, 800, diam. 11,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
363 Image Hollands zilveren fotolijstje, 2de gehalte, afm. 19,5 x 14,5 cm. € 60 € 140   Verkocht
367 Image 2 Thaise zilveren dienbladen, 835, afm. 20 x 15 cm, ca. 330 gram (2x) € 100 € 200   Verkocht
369 Image 2 sterling zilveren fotolijstjes, afm. 13 x 9 cm/ 15 x 10 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
376 Image Hollands zilveren fotolijstje, 2de gehalte, afm. 13 x 10 cm en Zilveren fotolijstje, afm. 10,5 x 7,5 cm (2x) € 60 € 100   Verkocht
377 Image Zilveren fotolijstje, 835, afm. 14,5 x 10 cm + Engels zilveren asbak, 925 en Zilveren art deco bel, 900 (3x) € 40 € 100   Verkocht
380 Image Engels zilveren cabaret, Sheffield, 925, op klauwbolpoten, diam. 41 cm, ca. 1560 gram € 800 € 1.200   Verkocht
381 Image Hollands ovaal zilveren dienblad, 2de gehalte, met ajour opstaande rand, afm. 37 x 22 cm, ca. 659 gram € 400 € 700   Verkocht
382 Image Zilveren dekseldoosje, ZII, gedecoreerd met putti, binnenzijde verguld, afm. 3 x 15 x 10 cm, ca. 315 gram € 140 € 300   Verkocht
2018 Image Zilveren bokaal met vergulde binnenzijde, BWG, 19de eeuw, min. deukjes, h. 32 cm, ca. 390 gram € 300 € 600   Verkocht