Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia,

Er zijn 67 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1682 Image Paar houten krukjes, h. 52 cm (2x) € 50 € 100 € 90 Verkocht
1683 Image Eikenhouten hang/hoekvitrinekastje, 20ste eeuw, h. 46 cm. € 30 € 60 € 30 Verkocht
1684 Image Kersenhouten bureaustoel op wielen € 50 € 100 € 220 Verkocht
1685 Image Rolf Benz, 2 zwart lederen 2 1/2 zitbanken op houten poten, afm. 68 x 203 x 90 cm en 68 x 161 x 90 cm, gebruikssporen (2x) € 400 € 800 € 360 Verkocht
1686 Image Houten eetkamertafel, afm. 72 x 273 x 74 cm. € 200 € 400 € 220 Verkocht
1688 Image Eikenhouten knielbankje, 20ste eeuw, h. 71 cm. € 30 € 60 € 40 Verkocht
1689 Image Geslepen spiegel, facet geslepen glas, hout deels gechipt aan rand, l. 48 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1695 Image Groen geverfde armstoel, rieten rug en zitting, afgezet met leder, beschadigd, houtwormsporen € 30 € 60 € 40 Verkocht
1702 Image Met schildpadschild belijmde tafelklok, met bronsbeslag, ca. 1750, wijzerplaat gesigneerd 'F. De Beefe a Maestricht', bovenzijde gerestaureerd, sleutel ontbreekt, h. 36 cm. € 500 € 1.000 € 1.300 Verkocht
1706 Image Eikenhouten Junghans klok, met sleutel, diam. 57 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
1709 Image Eikenhouten Luikse klok, 18de eeuw, in eikenhouten kast, afm. 244 x 43,5 x 19,5 cm. € 200 € 400 € 220 Verkocht
1711 Image Indisch tapijt, afm. 169 x 244 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1712 Image Houten partituurstandaard, Crescendo, h. 100 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1713 Image Mahoniehouten Engelse speeltafel, op taps toelopende poten, vroeg 20ste eeuw, h. 75 cm, diam. 110 cm. € 100 € 200 € 150 Verkocht
1714 Image Tilt top tafel, Engeland, 19de eeuw, h. 68 cm, diam. 74 cm, ouderdomssporen € 100 € 200 € 60 Verkocht
1715 Image Bronzen wandlampjes, l. 27 cm (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1716 Image Zamac klok, deels verguld, gedecoreerd met meisje en bok, 19de eeuw, enkele beschadigingen, afm. 51 x 51 cm, blaadje afgebroken + Glazen stolp € 300 € 500 € 0 Opgehouden

Pagina Vorige 1 2 Alle