Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair

Er zijn 105 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
282 Image Oranje glazen vaas met ingesloten luchtbellen, h. 30 cm. € 50 € 100   Verkocht
283 Image Amberkleurige glazen vaas, Rozendaal, ca. 1930, min. chips, h. 32 cm. € 100 € 200   Verkocht
284 Image Oranje-zwarte vrijgeblazen sierschaal, Leerdam, 2004, gesigneerd, diam. 28 cm. € 100 € 200   Verkocht
332 Image Paar plateel vazen, Regina, h. 18 cm (2x) € 30 € 80   Verkocht
449 Image Twee borden van Teun Roosenburg, Vissen, gesigneerd achterzijde, diam. (2x) € 50 € 100   Verkocht
451 Image Mondgeblazen vaas, h. 74 cm. € 40 € 100   Verkocht
456 Image Charles Eyck (1897-1983), beschilderd bord, diam. 23 cm. € 100 € 200   Verkocht
907 Image Schijnwerper op statief, h. 179 cm. € 300 € 600   Verkocht
1016 Image Roodmarmeren schoorsteenklok met bronzen montuur, Jugendstil, met sleutel, h. 37 cm. € 200 € 400   Verkocht
1024 Image Lamp, Carl Thore, Granhaga Sweden, diam. 31 cm. € 30 € 60   Verkocht
1025 Image Kaoyi lamp, h. 79 cm. € 30 € 60   Verkocht
1045 Image Glazen art nouveau vaas, min. chips, h. 28 cm. € 40 € 100   Verkocht
1051 Image 5 aluminium kandelaars en 1 aluminium vaas, ontworpen door Anna Efverlund, ca. 1970 (6x) € 100 € 200   Verkocht
1052 Image Verner Panton voor Louis Poulsen, Panthella tafellamp, h. 70 cm. € 100 € 300   Verkocht
1056 Image Vier armstoelen met geruite stoffering, houten rug, chromen onderstel, h. 80 cm (4x) € 100 € 200   Verkocht
1057 Image Vintage groente- en fruitweegschaal, Berkel, h. 77 cm. € 100 € 200   Verkocht
1059 Image Verner Panton voor Louis Poulsen, Panthella tafellamp, h. 70 cm. € 100 € 300   Verkocht
1060 Image Geglazuurde terracotta vaas, min. chips, h. 50 cm. € 50 € 100   Verkocht
1061 Image Vintage paarse bijzettafel, sleets, h. 52 cm. € 60 € 140   Verkocht
1062 Image Art deco onderkast met 1 deurtje, afm. 81 x 51 x 44 cm. € 50 € 100   Verkocht
1064 Image Vintage plaasteren paspop, beschadigd, h. 100 cm. € 60 € 140   Verkocht
1065 Image Geelkoperen Jugendstil hanglamp, incompleet, diam. 47 cm. € 40 € 100   Verkocht
1066 Image Verner Panton voor Louis Poulsen, Panthella tafellamp, h. 70 cm. € 100 € 300   Verkocht
1067 Image Wit booglampje, Glashutte Limburg, l. 25 cm. € 30 € 60   Verkocht
1072 Image Arne Vodder (1926-2009) voor Sibast, Denemarken, 2 rozenhouten armstoelen en 4 stoelen, etiket onderzijde, afm. 87 x 50 x 63 cm, gebruikssporen en 1 armstoel met gebroken rugleuning (6x) € 700 € 1.500   Verkocht
1074 Image Paar vintage Boomse glazen wandlampjes, l. 33 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
1077 Image Twee verschillende vintage stoelen, (1 ontwerp naar Marcel Breuer) h. 80 cm, gebruikssporen en 1 zitting onderzijde gescheurd (2x) € 40 € 100   Verkocht
1079 Image Tinnen Jugendstil mokkapot, Kayserzinn, h. 12 cm. € 30 € 60   Verkocht
1084 Image Vintage stalamp, Expo 58, h. 160 cm. € 200 € 400   Verkocht
1087 Image Blauwe glazen David Sobotka vaas, gesigneerd, 1/3, h. 46 cm. € 100 € 200   Verkocht
1093 Image Glazen schenkkan, naar een ontwerp van A. Copier, h. 20 cm. € 40 € 100   Verkocht
1094 Image Glazen David Sobotka schaal, h. 17 cm. € 120 € 200   Verkocht
1096 Image Borek Sipek (1949-2016), glazen vaas met vervormde glazen rand, gesigneerd, h. 19 cm, diam. 36 cm. € 200 € 400   Verkocht
1100 Image Borek Sipek (1949-2016), palissanderhouten kandelaar, Alterego, h. 32 cm, b. 32 cm. € 220 € 400   Verkocht
1101 Image Geëmaileerd gietijzeren buitenkroonluchter, ca. 1900, h. 88 cm. € 100 € 200   Verkocht
1109 Image Borek Sipek (1949-2016), paar groene glazen kandelaars, beide gesigneerd, h. 34 cm (2x) € 140 € 200   Verkocht
1111 Image Borek Sipek (1949-2016), Glazen kom op voet, Ajeto, gesigneerd, 31/100, h. 30 cm, diam. 34 cm. € 300 € 500   Verkocht
1112 Image Unicorn Creation (A. Lortije), beschilderd houten doosje, Bonbon, gemerkt, afm. 19,5 x 26 x 19,5 cm. € 100 € 200   Verkocht
1115 Image Tinnen art nouveau koffie- en theeservies, bestaande uit: koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot en dienblad, merk: Electra-Kunstgewerbliche Metallwarenfabrik, Köln-Müngersdorf (5x) € 140 € 300   Verkocht
1116 Image Borek Sipek (1949-2016), 2 bierpullen, Ajeto, gesigneerd, h. 22 cm (2x) € 80 € 160   Verkocht
1230 Image IJzeren bijzettafeltje/tuintafeltje, Jugendstil, gebruikssporen € 60 € 140   Verkocht
1404 Image Vintage blender, Wimax, made in USA, jaren '50-'60, werkt € 100 € 200   Verkocht
1415 Image Vintage spellenbord, Jeu de Loie en dambord, afm. 35 x 43,5 cm. € 30 € 60   Verkocht
1423 Image 6 ivoren art deco messenleggers, voor 1947, l. 8,5 cm. (6x) € 40 € 100   Verkocht
1635 Image Armstoel met rieten rug, jaren tiwntig, afm. 78 x 58 x 60 cm. € 40 € 100   Verkocht
1696 Image Art deco bureau-sécretaire, begin 20ste eeuw, met drie lades, afm. 95 x 74 x 48 cm, enkele krasjes fineer € 140 € 300   Verkocht
1697 Image 2 art deco stoelen, met rieten zitting (2x) € 100 € 200   Verkocht
1703 Image Polyester Jazz singer met micro, ouderdoms- en gebruikssporen, scheur in hoofd en schouder, h. 190 cm. € 50 € 100   Verkocht