Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Aziatische en Etnografische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair

Er zijn 69 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
912 Image Indische stenen Ganesha, gerestaureerd, h. 15 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
913 Image 3 Indische bronzen goden, h. 5, 9 en 10 cm (3x) € 50 € 100 € 60 Verkocht
918 Image Chinese porseleinen celadon bord, 19de eeuw, diam. 31,5 cm, gerestaureerd € 100 € 200 € 60 Verkocht
919 Image 8 Chinese porseleinen borden met floraal motief in reliĆ«f, 20ste eeuw, diam. 20 cm (8x) € 100 € 200 € 60 Verkocht
925 Image Bewerkte benen tand, l. 43 cm + Benen armband + Ivoren schaaltje met Boeddha, diam. 10 cm (3x) € 50 € 80 € 60 Verkocht
926 Image Chinese porseleinen melkkan, 20ste eeuw, h. 10 cm, restauratie aan tuit + 4 Chinese porseleinen kopjes, 20ste eeuw (5x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
932 Image Indische houten specerijhouder, in de vorm van een pauw, afm. 23,5 x 20 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
933 Image Chinese porseleinen kom, Chine de Commande, 18de eeuw, beschadigd, diam. 28 cm, op houten sokkel € 140 € 300 € 0 Opgehouden
939 Image Chinees porseleinen kaststel, 18de/19de eeuw, bestaande uit 3 dekselvazen en 2 vazen, chips en restauratie (5x) € 400 € 800 € 0 Opgehouden
974 Image Chinese terracotta theepot, 19de/20ste eeuw, deksel bekroond met leeuwtje, l. 20 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1010 Image Houten doos met beschilderde ivoren plaquette met Indische dame, afm. 17 x 7 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1012 Image Chinese porseleinen dekschaal, 19de/20ste eeuw, in perfecte conditie, afm. 25 x 21 cm + Chinese schaal op pootjes, met floraal decor, afm. 22 x 16 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1018 Image Japanse bronzen visser, 19de/20ste eeuw, h. 16 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1032 Image Verguld bronzen Sino-Tibetaanse Boeddha, 18de/19de eeuw, h. 14 cm. € 200 € 400 € 550 Verkocht
1038 Image Chinese ivoren dame met bloem, op houten basement, h. 16 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1039 Image 2 ivoren beeldjes, Olifant, afm. 3 x 7 cm en Danseres, h. 15,5 cm (2x) € 140 € 300 € 120 Verkocht
2172 Image Ikat loper, Oost-Sumatra, met figuren van schedelboom, vogels, slang en garnaal, afm. 280 x 50 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2179 Image Textiel uit Timor, IndonesiĆ«, Manifui, afm. 90 x 208 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2186 Image Schouderdoek, Ikat, Sumber, symbolische motieven van de kikkergod van de regen, min. beschadiging, afm. 240 x 150 cm. € 100 € 200 € 110 Verkocht

Pagina Vorige 1 2 Alle