Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Schilderijen en Grafiek

Er zijn 314 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 7 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 3 4 5 6 7 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1524 Image Gemengde techniek op papier, sign. R.O., Warringa 1997, abstract. Afm. 65x45 cm. € 30 € 60   Verkocht
1527 Image H. Schoonbrood (1898-1972), twee gemengde technieken, Schetsen voor de kerk in Reuver, gemon. l.o. en r.o., gedat. '48, diam. 37 cm (2x) € 160 € 300   Verkocht
1528 Image R. Pijnenburg, (1884-1968), olieverf op triplex, Volendamse visser met pijp, ges. l.o., afm. 44 x 34 cm. € 140 € 300   Verkocht
1529 Image Olieverf op doek, Portret van een man met hoed, ges. m.r., 1931, afm. 45 x 37 cm. € 100 € 200   Verkocht
1530 Image Karel Appel (1921-2006), acrylverf op paneel, Personnage, ges. r.o., afm. 63 x 44 cm, Provenance: Atelier artiest, expertise verricht door expert moderne kunst veilinghuis Hotel des Ventes Douai France, Kunst & Adviesbureau Van Wees, Huizen, 2001, € 6.000 € 15.000   Verkocht
1531 Image Gemengde techniek op papier, sign. R.O., Warringa '03, abstract. Afm. 46x60 cm. € 40 € 80   Verkocht
1534 Image Maarten Krabbé (1908-2005), olieverf op doek, De verstenigingen, gemon. l.o., gedat. '64, afm. 121 x 98 cm, min. craquelé € 800 € 1.600   Verkocht
1538 Image Acryl op papier, sign. R.O., Warringa '92, abstract. Afm. 76x94 cm. € 40 € 100   Verkocht
1541 Image Gène Eggen (1921-2000), vier linosnedes, De Vier Jaargetijden, ges. r.o., gedat. '79, afm. 24 x 22 cm (4x) € 80 € 220   Verkocht
1543 Image Twee gemengde technieken op papier, 1 gemon. r.o. 'BK', Abstracte compositie, afm. 13,5 x 21 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
1544 Image Albert Niemeyer (1951), acrylverf op doek, Afrikaanse pygmeeën, gemon. r.o., afm. 168 x 248 cm. € 1.500 € 4.000   Verkocht
1545 Image Andrei Medvedev (1960), olieverf op doek, Twee kinderen, gemon. l.o., gedat. '2002', afm. 94 x 85 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
1546 Image Schoolprent, Langs de Geul, vroeg 20ste eeuw, waterschade € 30 € 60   Verkocht
1547 Image Gemengde techniek, Vlucht naar Egypte, afm. 78 x 39 cm. € 30 € 60   Verkocht
1549 Image L. Kolff-Kruising, gouache, Stilleven, ges. r.o., 1996, afm. 62 x 48 cm. € 40 € 100   Verkocht
1550 Image Ingekleurde kopergravure, 18de eeuw, Veldslag op de mokerheide 1574, afm. 30 x 44 cm. € 100 € 200   Verkocht
1551 Image Albert Niemeyer (1951), acrylverf op papier/karton, Italiaanse mime artiest (gesitueerd in 1901), gemon. l.o., gedat. '07, afm. 55 x 34 cm. € 400 € 800   Verkocht
1552 Image Alberto Korda (1928-2001), zilvergelatinedruk, Cuban Brigitte Bardot, gesigneerd achterzijde, afdruk uit 1999 naar het origineel uit 1960, afm. 32 x 23 cm. € 160 € 300   Verkocht
1555 Image Corneille (1922-2010), litho, Kat en vogel, ges. r.o., gedat. '90, 23/200, afm. 25 x 31 cm. € 140 € 300   Verkocht
1556 Image Olieverf op doek, Kopie naar een dansfeest van David Teniers, afm. 31 x 40 cm, craquelé € 100 € 200   Verkocht
1557 Image vier ingekleurde kopergravures van de 4 windstreken van Nijmegen, ca. 1730, afm. 15 x 43 cm (4x) € 150 € 300   Verkocht
1558 Image Eduard Pieter Moleveld (1946), olie op doek, Stilleven met eieren, ges. r.o., gedat. '78, afm. 31 x 38 cm. € 140 € 300   Verkocht
1560 Image Henry Verkoeyen, olieverf op doek, Overstroming van 1980 in Geulle aan de Maas, ges. r.o., 22-7-80, afm. 23 x 59 cm. € 40 € 100   Verkocht
1561 Image Olieverf op doek, Helpoort Maastricht, afm. 46 x 56 cm. € 40 € 100   Verkocht
1563 Image Poster van het menselijk lichaam, afm. 60 x 90 cm. € 20 € 40   Verkocht
1565 Image Linda Le Kinff (1949), seriegrafie op hout, Le corset jaune, 2002, ges. m.o., 91/150, afm. 96 x 24 cm. € 160 € 300   Verkocht
1569 Image Jarno, acrylverf op doek, Gezichten, gesigneerd achterzijde, afm. 100 x 120 cm. € 200 € 400   Verkocht
1574 Image Gemengde techniek op papier, Abstracte compositie, ges. m.o., gedat. '77, afm. 45 x 54 cm. € 40 € 100   Verkocht
1578 Image Anton Heijboer (?), wascotekening op papier, Twee keuvelende dames onder paraplu, ges. m.o., afm. 34 x 37 cm. € 120 € 240   Verkocht
1579 Image M. Linnartz (1929), potloodtekening, Stilleven, ges. l.o., gedat. '73, afm. 27 x 37 cm. € 30 € 60   Verkocht
1582 Image Olieverf op paneel, Stilleven met fruit, ges. r.o. 'Ensor', enkele restauraties, afm. 20 x 65 cm, Herkomst: Christie's € 100 € 200   Verkocht
1583 Image Frans Ronda (1899-1976), olieverf op doek, Landschap, ges. r.o., afm. 35 x 45 cm. € 40 € 100   Verkocht
1584 Image Ingekleurde kopergravure, Map of the Austrian Possessions in the Netherlands, William Faden, 18de eeuw, afm. 68 x 53 cm. € 300 € 600   Verkocht
1585 Image Anton Heijboer (?), wascotekening op papier, Haan, ges. m.o., afm. 35 x 33 cm. € 100 € 200   Verkocht
1590 Image Portretminiatuur, 18de eeuw, Portret van een man, afm. 8,5 x 7 cm. € 200 € 400   Verkocht
1592 Image Frans Ronda (1899-1976), aquarel, Canne, ges. l.o., gedat. '47, afm. 25,5 x 35 cm. € 30 € 60   Verkocht
1593 Image P. Bertus (1944), aquarel, Landschap in Mesch, 1907, afm. 26 x 35 cm. € 30 € 60   Verkocht
1598 Image Anton Heijboer (?), wascotekening op papier, Haan, ges. m.o., afm. 35 x 33 cm, beschadiging plexi € 100 € 200   Verkocht
1599 Image Siep van den Berg (1913-1998), gemengde techniek, Spionage, ges. r.o., afm. 19 x 12 cm. € 40 € 100   Verkocht
1601 Image Arjen van Prooyen, zeefdruk, Maastricht 2009, ges. r.o., 22/150, afm. 37 x 51 cm. € 40 € 100   Verkocht
1604 Image Olieverf op schilderskarton, Hoeve langs het water, ges. r.o. Ludovic Baüs (?), afm. 46 x 57 cm. € 100 € 200   Verkocht
1605 Image Anton Heijboer (?), wascotekening op papier, Twee dames achter een tafel, ges. m.o., afm. 34 x 37 cm. € 120 € 240   Verkocht
1606 Image Olieverf op doek, St. Hiëronymus in de woestijn met de leeuw, 19de eeuw, afm. 37 x 27 cm, oude restauraties € 140 € 300   Verkocht
1607 Image Siep van den Berg (1913-1998), twee pentekeningen op papier, Bikini en Bikini met partner, ges. r.o., afm. 19 x 13 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht