Varia » Kavel 1882

Belgisch percussiepistool, ELG, 19de eeuw, l. 18 cm, ouderdoms- en gebruikssporen + Pistool, 19de eeuw, l. 26,5 cm, restauraties, sleets (2x)

Kavel 1882

Kavel 1882 Kavel 1882