Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 787

Twee Chinese porseleinen schaaltjes, begin 20ste eeuw, met figuratieve scène, begin 20ste eeuw, l. 20,5 en 20 cm, 1 met haarlijnscheur + Chinees porseleinen schaaltje, chips, 20ste eeuw, diam. 9 cm (3x)

Kavel 787

Kavel 787