Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 765

10 Chinese porseleinen kopjes en schotels, vissen- en krabdecor, 19de eeuw, 2 kopjes beschadigd, 4 kopjes met chips en de overige kopjes met randschilfers, schotels met minimale chips en 1 schotel met kleine gaatjes (20x)

Kavel 765

Kavel 765 Kavel 765