Schilderkunst en Grafiek » Kavel 1216

A. Coomans (1855-1896), olieverf op paneel, Landschap met schaapjes, ges. r.o., 19de eeuw, afm. 17 x 25 cm.

Kavel 1216

Kavel 1216 Kavel 1216