Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 434

Delfts aardewerken tegel met het opschrift 'Mastricht', 18de eeuw, kleine beschadiging rechtsboven, afm. 13 x 13 cm + Houten sculptuur, Sint Servatius, 20ste eeuw, h. 23 cm (2x)

Kavel 434

Kavel 434