Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 786

Drie Chinese porseleinen schotels en twee kopjes, Kangxi, 1 kopje met haarlijnscheur, 2 schotels met randschilfers, 1 schotel met haarlijnscheur (5x)

Kavel 786

Kavel 786 Kavel 786