Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 807

Twee Chinese porseleinen schotels, Encre de Chine, Yongzheng, diam. 12 cm, beschadigd + Drie Chinese porseleinen diepe schotels, Qianlong, diam. 16 cm, randschilfers (5x)

Kavel 807

Kavel 807 Kavel 807