Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 806

Vijf Chinese porseleinen kommen, Kangxi, interieur gedecoreerd met twee dames, diam. 11 cm, alle kommen met haarlijnscheuren en randschilfers en minimale chips (5x)

Kavel 806

Kavel 806 Kavel 806