Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 835

Chinees porseleinen kopje en schoteltje, imari, 19de eeuw, schotel met haarlijnscheur en kopje met randschilfers + Chinese porseleinen kom, beschadigd, 19de eeuw + Chinees porseleinen schoteltje, 19de eeuw, randschilfers (3x)

Kavel 835

Kavel 835 Kavel 835