Schilderkunst en Grafiek » Kavel 1202

Leonor Fini (1908-1998), drie etsen, diverse maten en voorstellingen, allen gesigneerd + M. van der Heijden, ets-aquatint, Schuitbarende omhelzing, 7/8, ges. r.o. + Kees Spermon, zeefdruk. Conversation piece yellow (5x)

Kavel 1202

Kavel 1202 Kavel 1202