Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten » Kavel 1510

Staande George III klok in mahoniehouten gefineerde kast, koperen wijzerplaat met inscriptie 'Bannerman Banff', met dagaanduiding, 19de eeuw, h. 211 cm.

Kavel 1510

Kavel 1510 Kavel 1510