Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 899

Chinees porseleinen bord, 19de eeuw, Kanton, haarlijnscheur, diam. 26 cm + Chinese porseleinen schaal, 19de eeuw, Kanton, glazuur sleets, afm. 26 x 28 cm (2x)

Kavel 899

Kavel 899 Kavel 899