Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 898

Japanse porseleinen wierookstokjeshouder, 20ste eeuw, gemerkt, Satsuma, minimale schilfer binnenzijde deksel, h. 6,5 cm.

Kavel 898

Kavel 898 Kavel 898