Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 853

Paar Chinese porseleinen bordjes, Amsterdams bont, 18de eeuw, rand beschilderd met vogels, 1 bord met haarlijnscheur, 1 chip en randschilfers, diam. 16 cm (2x)

Kavel 853

Kavel 853 Kavel 853 Kavel 853