Schilderkunst en Grafiek » Kavel 1170

Corneille (1922-2010), litho, Figuur en vogel, ges. r.o., gedat. '92, 22/200, afm. 55 x 65 cm + ingelijste druk naar Corneille (2x)

Kavel 1170

Kavel 1170 Kavel 1170 Kavel 1170 Kavel 1170