Sculpturen » Kavel 004

Ron Benen (1957), Harlekijn op ijzeren eenwieler, diverse materialen, gemonogrammeerd 'RB', gedateerd '92, enkele kleine beschadigingen, h. 195 cm.

Kavel 4

Kavel 4 Kavel 4