Schilderkunst en Grafiek » Kavel 1181

Anton Heijboer (1924-2005), olieverf op doek, Dikke dame, ges. m.o., afm. 80 x 60 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp'

Kavel 1181

Kavel 1181