Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 863

2 Chinese porseleinen kopjes en 6 Chinese porseleinen schotels, 18de eeuw, diam. 10 en 13 cm, 1 schotel gedecoreerd met vissen en 1 gedecoreerd met kraanvogels, schilfers (7x)

Kavel 863

Kavel 863