Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 852

Twee Chinese porseleinen schotels en kopjes, 18de eeuw, diam. 11 en 13 cm, 1 schotel met haarlijnscheur (4x)

Kavel 852

Kavel 852 Kavel 852