Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 841

Vier Chinese porseleinen schotels met figuratieve scène, 18de en 19de eeuw eeuw, diam. 10 en 11 cm, 2 schotels met haarlijnscheur en 1 met minimale haarlijnscheur, overige met schilfers (4x)

Kavel 841

Kavel 841 Kavel 841