Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 873

Chinese porseleinen schotel, Kangxi-periode, gedecoreerd met vissen, diam. 13 cm, randschilfer + Twee Chinese porseleinen schotels, gedecoreerd met hert, 18de eeuw, diam. 11 cm, 1 schotel met haarlijnscheuren en beide met randschilfers + Japans porseleinen kopje, 20ste eeuw, min. beschadiging + Chinees porseleinen kopje, gedecoreerd met honden, 18de/19de eeuw, randschilfers (6x)

Kavel 873

Kavel 873 Kavel 873