Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 839

Chinese porseleinen kom (deksel ontbreekt), 18de eeuw, handvaten in de vorm van hazenhoofden, haarlijnscheur, diam. 22,5 cm.

Kavel 839

Kavel 839 Kavel 839