Schilderkunst en Grafiek » Kavel 1234

William Anslow Thornley (1847-1907), olieverf op doek, Sunset on Eastbourne, gemon. achterzijde, craquelé, min. beschadigingen, afm. 20 x 40 cm.

Kavel 1234

Kavel 1234 Kavel 1234